Poliüretan Süpürgelik Modelleri, parke ve duvar arasına uygulanan mobilya tarzı duran bir poliüretan modelidir. Bu modeller normal parke süpürgeliklere göre daha kullanışlı olmakla birlikte sağladığı estetik duruş ile müşterilerimizi memnun etmektedir. Poliüretan Süpürgelik Modelleri çok çeşitli ürünler olmakla birlikte genişlik ölçüsü olarak da birçok modeli bulunmaktadır. Firmamız bu poliüretan modelinin üretimini, satışını ve montajını sağlamaktadır. Bu alanda yıllardan beridir sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Sizin de aklınızda poliüretan süpürgelik yapma fikri var ise kesinlikle bizimle iletişime geçmeden karar vermeyiniz. Poliüretan alanında sizlere her türlü desteği 7/24 iletişim numaralarımızdan sağlamaktayız.

Süpürgelik Modelleri Nelerdir?

Birbirinden farklı estetik ve göze hitap eden 4 süpürgelik modeli olduğunu söylemek isteriz. Ev dekorasyonuna sihirli bir dokunuş sunan süpürgelik modelleri arasından evine en uygun olanı seçebilir, uyumlu ve fonksiyonel bir zemine sahip olabilirsin! Süpürgelik modelleri süpürgeliğin imal edildiği hammaddeye göre değişiklik gösterir. Süpürgelik modelleri:

Süpürgelik Modelleri Kaça Ayrılır?

Süpürgelik profilleri kullanılacağı alana ve mekana göre değişiklik gösterecektir. Her boşluğu kapatan ve oluşan kötü görünümü yok eden süpürgelik profilleri kendi içerisinde birçok çeşide ayrılmaktadır. Tüm ürünler aynı amaca hizmet etse de yapımlarında kullanılan malzemeler değişiklik göstermektedir. En çok tercih edilen süpürgelik profilleri aşağıdaki gibidir;

Alüminyum süpürgelikler: Alüminyum süpürgelik profilleri en çok tercih edilen süpürgeliklerdendir. Tezgah üstü içinde uygun olan bu profiller duvar dipleri için idealdir. Son derece sağlam ve kaliteli olan bu süpürgelik modeli kolay kolay yıpranmayacak ve güvenle kullanılacaktır.

Parke süpürgelikler: Parke süpürgelikler ahşap renginde olup parke zeminlerde oldukça uyumlu durmaktadır. Duvar dipleri için sıklıkla tercih edilen önemli modellerden bir tanesidir.

Süpürgelik Modelleri Nelerdir?

Süpürgelik modelleri kullanılan ham madenin kalitesine, uzunluğuna ve genişliğine göre farklılık gösterir.

Süpürgelik Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar Nelerdir?

Bütün süpürgelik modelleri işlevsel olsa da görsel açıdan en tatmin edici ürünü seçerken nelere dikkat edilmelidir? Ev zeminine, duvar rengine ve evin genel havasına uygun süpürgelik seçimi nasıl olmalıdır?

Süpürgelik Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar Nelerdir?

Süpürgelik modelleri arasından en doğru ürünü seçebilmen için tercih edeceğin modelin ölçülerine ve yüksekliğine dikkat etmelisin. Yanlış ürünü seçmemek için duvarlarının yükseklik ölçüsünü almalısın. Unutma lake süpürgelik modelleri diğer seçeneklere göre daha yüksek ürünler sunar. Ev dekorasyonunla uyumlu rengi seçmelisin. Tercih ettiğin zemin kaplamasını göz önüne alarak süpürgelik seçimini yapmalısın. Zemin dekorasyonunun da odanın genel havası ile uyumlu olmasını göz ardı etmemelisin. Seçmeyi planladığın süpürgelik modelinin dayanıklı olup olmadığını araştırmalı, uzun ömürlü ürünlere yönelmelisin.

Hangi Süpürgelik Modelleri Hangi Parke Modelleri İle Kombine Edilmeli?

Modern dekorasyona kişilik ve tarz veren yüzlerce parke ürünü buluyor! Bir o kadar çeşitliliğe sahip süpürgelikler de bulunuyor! Dekorasyona hakim olan bu çeşitlilik arasında doğru parke ve süpürgelik kombinini seçmek düşündüğünden zor olabilir. Özellikle de parkelerinde laminat, lake gibi birçok modeli olması tercihlere yansıyabilir. Seçeceğin ürünü ofis ortamı için düşünüyorsan tercihini modern görünümü ve dayanıklılığı ile öne çıkan alüminyum süpürgelikten yana kullanabilirsin. Alüminyum süpürgelik taş veya granit görünümü sunan parkeyle şık bir uyum yakalar ve birlikte kullanılabilir. Daha iddialı ve lüks bir görünüm arıyorsan alüminyum süpürgeliği parlak parke ile bira arda kullanabilirsin. Ev için tercih edeceğin ürün için zemininin rengini temel unsur olarak belirleyebilirsin. Örneğin, lamine veya laminat parke zemini mat süpürgelik ile kombinleyebilirsin. Ahşap süpürgelik modellerinden biri olan mat süpürgeliği kaliteli lamine parke ile tercih edebilir, evinin standartını yükseltebilirsin. Lamine parke aynı zamanda dekorasyonun için sana birden fazla seçenek sunar ve boyut olarak da ekstra uzun ve geniş modelleri ile ihtiyaçlarını karşılamanı kolaylaştırabilir. Renk kombinasyonlarını belirlerken de aynı renk ürünlerin yanı sıra açık renk ve koyu renk zıtlığından yararlanabilirsin. Lamine parke ve süpürgelik fiyatları diğer kombinasyonlara göre daha maliyetli olsa da geniş seçenek yelpazesi ve uzun ömürlü olması ile buna değer!