İç mekanlara zarafet ve şık bir dokunuş yapan saray tavan modelleri evine farklı bir görünüm ve aura katmak isteyen kişiler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. İstanbul saray tavan uygulamaları da şehirde yoğun olarak gerçekleştiriliyor. Hem kolay temizlenebilen hem de kolay uygulanan saray tavan ürünleri, insan sağlığı için risk oluşturmaz. Aynı zamanda da doğa dostu bir üründür.

Özellikle son yıllarda yoğun olarak tercih edilen tavan dekorasyonu ürünleri arasında yer saray tavan, uygulandığı ortama estetik bir görünüm kazandırmaktadır. Osmanlı mimari yapısını günümüze taşıyan saray tavanlar; esnek, hafif materyallerden üretilmektedir. Nem ve rutubete karşı dayanıklı olma bu ürünler, nemli bir bez ile silinerek temizlenmektedir.

Saray Tavanı Uygulaması

Saray tavan uygulaması oldukça kolaydır. Uygulama yapılacak olan alanın temiz ve düzgün olması sağlıklı bir uygulama için önemlidir. Düzgün bir yapıya sahip olamayan bir tavana uygulama  yapılması, istenilen  estetik görünümden oldukça uzak bir görünüme yol açmaktadır.

Saray tavanların havalı tabanca ya da silikon tabancı  yardımı ile gerçekleştirilen montaj işlemi uzun yıllar boyunca herhangi bir deformasyon, zarar, kırılma, çatlama ya da  çıkma meydana gelmeden kullanılabilir.

Profesyonellikten ve müşteri memnuniyeti ilkemizden ödün vermeyen Aladağ Yapı olarak en kaliteli ve bol model imkanı ile Saray Tavan dekorasyon alanında öncü marka olmaya devam ediyoruz.