Başakşehir İç Dekorasyon ve Duvar Çıtalama 0536 254 33 89

Aladağ Yapı Dekorasyon ile iç dekorasyon artık çok kolay. Eviniz de iş yerinizde tüm yapılarınızda kolayca tadilat yapmanız ve kısa sürede yeni bir görünüme kavuşmanız artık çok kolay. Başakşehir iç dekorasyon.

İç Dekorasyon

İç Dekorasyon günümüz yapılarında süreklilik arz eden ve her geçen gün daha da yüksek maliyete patlayan bir konu haline gelmekte. Özellikle İnşaat malzemelerinde her geçen gün yükselen fiyatlar, İç Mimarların yüksek komisyonu ile zorluklar artmakta. Tüm bu zorluklarla birlikte eskiyen yapılarda günümüz ülke piyasasında dekorasyon ve iç tadilat şartları ağırlaşmakta.

Duvar Çıta Dekorasyon Alçıpan

Her geçen gün hizmet kalitesini arttıran ve İstanbul genelinde hizmet veren Aladağ Dekorasyon sizi yüksek İç Mimar ücretlerinden kurtarmakta daha kolay ulaşılabilir dekorasyon ve iç tadilat hizmetlerinde kavuşturmakta. Hemen ücretsiz arayın

Firmamız projelendirme sürecinden başlayarak anahtar teslimine uzanan bir sürecin her aşamasında konusunda uzman kadrosu yönetiminde; tasarım, proje, iç dizayn, tadilat, tamirat, onarım, restorasyon, dekorasyon ve aklınıza gelebilecek her türlü konuda iyi bir bilgi birikimine sahiptir.

Aladağ Yapı ailesi olarak dekorasyon ve tasarımda önde gelen firmaların arasında yer almaktayız. Ev tadilatı, dekorasyon ve tasarım denilince herkesin bütçesine uygun çözümler bulan firmamız bütün bu özellikleri ile birçok ev sahibini mutlu etmiştir. Amacımız hizmette kalite ve sunumda ilkeli olan firma olmaktır.

Temiz ve güvenilir bir hizmet sunan Aladağ Yapı Dekorasyon ve Tadilat ekibi eviniz ve işyerinizde a´dan z´ye tüm hizmetleri sağlamakta. Öncelikle kaba işlemleri sağlayan Aladağ Dekorasyon kırım döküm işlemleri, fayans işlemleri, fayans ustası, mermer ustası, mutfak tezgahı ustası, alçı boya ustası, elektrik tesisatı ustası, su tesisatı, kaba sıva ustası ve alçıpan ustaları ile tüm kaba işlemleri gerçekleştirmekte.

Tüm bu kaba işlemler sonrası duvar kağıdı, saten boya, dekor boya, duvar çıtası, desenli boya…vb tüm işlemleri gerçekleştirmekte.