Avcılar Komple Tadilat 0536 254 33 89

 Aladağ Yapı Dekorasyon firması olarak yaklaşık 20 yılı aşkın süredir sizlerin hizmetinizdeyiz. İstanbul genelinde yaptığımız işlerle her zaman ön plandayız. Bizler evinizin veya iş yerinizin daha iyi bir görünüm kazanması için yaptığımız tüm işlemleri sizin istek ve önerilerinizi dikkate alarak yapmakta olup, bu yapıların daha modern bir görünüm kazanmasını amaçlamaktayız.

Bizimle iletişime geçmek için tıklayın

Aladağ Yapı Dekorasyon firması ile iletişime geçmeniz akabinde siz göndereceğimiz keşif ustası ile tadilata dair tüm sorunları ve çözümlerini ortaya koyduktan size kısa sürede fiyat teklifi yapmaktayız.

Tadilat işlerinizde gerek belirli bir noktada gerekse tüm yapıda yapılması gereken tadilatı uygun fiyat ve temiz bir işçilikle bitiren bizler evinizin veya iş yerinizin daha güzel, hoş ve modern bir hale gelmesinde sizlere yardımcı olmaktayız.

Avcılar Bölgesinde birçok çalışma yapan bizler bölgenin en tanınmış kuruluşlarından biri konumundayız.

Diğer Hizmet Bölgelerimiz:

Beylikdüzü, Yakuplu, Gürpınar, Büyükçekmece, Hadımköy, Mimarsinan,Esenkent, Esenyurt, Avcılari, Avcılar Merkez, Parselller, Türksan, Cennet Mahallesi, Küçükçekmece,  Bahçeşehir, Başakşehir, Kayaşehir, İkitelli, Bağcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bakırköy, Atakent, Zeytinburnu, Fatih, Vezneciler, Eminönü, Karaköy, Beyoğlu, Tarlabaşı, Dolapdere, Tarabya, Şişli olmak üzere İstanbul´un birçok bölgesinde etkin olarak çalışmaktayız.

Neden Tadilat

Her geçen gün kendini yenileyen iç mimariye uyum sağlamak, daha ferah bir yapıya kavuşmak ve değişime ayak uydurmak bizlerin vazgeçilmezi oldu.  Sizinde bu değişime ayak uydurmanız daha modern yapılara kavuşmanız adına bizler sizinleyiz.

Diğer Çalışmalarımız

Aladağ Yapı Dekorasyon olarak, İç Dış Dekorasyon, İç Dış Mermer, İç Dış Seramik, Granit, Fayans, Cam Mozaik, Beton Duvar, Alçıpan Duvar, Alçıpan Bölme Duvar, İç Dış Boya, İç Dış Boya Badana, İç Dış Tadlat, Laminant Parke, Lamine Parke, Masif Parke, Süpürgelik, Mutfak Yenileme, Banyo Yenileme, Alçı Sıva, Alçı Boya, Kartonpiyer, Kapı Kemerleri, Duvar Kağıdı, İthal Duvar Kağıdı, Kartonpiyer, Taş Duvar, Altyapı, Elektrik Tesisatı, Isı Yalıtım Sistemleri, Asma Tavan, Su Tesisatı vb. tüm yapı ve inşaat işlerinde alanında uzman çalışanlarla ekip çalışmasıyla kadromuz hizmetinizde.