Bahçelievler Alçıpan 05362543389

Sektörün önde gelen firmalarından Aladağ Yapı Dekorasyon´la eviniz daha güzel görünsün. Yaklaşık 20 yıldır inşaat, tadilat alanlarında yaptığı birbirinden değerli çalışmalar ve müşterisine verdiği güvenle Aladağ Yapı Dekorasyon hizmetinizde.

Hemen bizimle iletişime geçmek için 0536 254 33 89 numaralarını arayabilir veya kapsamlı bilgi için tıklayın 

Alçıpan

Temel olarak alçıpan estetik görünümü ve hafif, kolay montajıyla en çok tercih edilen duvar veya tavan malzemesidir. Sizler evinizde veya iş yerinizde alçıpan malzemesini asma tavan, bölme duvar gibi alanlarla birlikte kalıcı güzel bir görünüm vermesi adına raf, kitaplık veya Tv ünitesi olarak da kallandırabilirsiniz. Alçıpan ile yeniledimiz alanda alçıpan sonrası tüm işlemleri de yapan bizler, alçıpan üzeri sağlamlaştırıcı file kullanımı, alçıpan üzeri estetik görününü veren alçı ve alçıpan üzeri boya badanayla birlikte göze hoş gelen spot ışıklandırmaları da kullanmaktayız.

Bahçelievler bölgesinin birçok konumunda yaptığımız bu işlerde öncelik olarak müşteri memnuniyetini önemseyen bizler sizinde hizmetinizdeyiz.

Diğer Çalışmalarımız

Aladağ Yapı Dekorasyon olarak, İç Dış Dekorasyon, İç Dış Mermer, İç Dış Seramik, Granit, Fayans, Cam Mozaik, Beton Duvar, Alçıpan Duvar, Alçıpan Bölme Duvar, İç Dış Boya, İç Dış Boya Badana, İç Dış Tadlat, Laminant Parke, Lamine Parke, Masif Parke, Süpürgelik, Mutfak Yenileme, Banyo Yenileme, Alçı Sıva, Alçı Boya, Kartonpiyer, Kapı Kemerleri, Duvar Kağıdı, İthal Duvar Kağıdı, Kartonpiyer, Taş Duvar, Altyapı, Elektrik Tesisatı, Isı Yalıtım Sistemleri, Asma Tavan, Su Tesisatı vb. tüm yapı ve inşaat işlerinde alanında uzman çalışanlarla ekip çalışmasıyla kadromuz hizmetinizde.

Diğer Hizmet Bölgelerimiz:

Beylikdüzü, Yakuplu, Gürpınar, Büyükçekmece, Hadımköy, Mimarsinan,Esenkent, Esenyurt, Avcılari, Avcılar Merkez, Parselller, Türksan, Cennet Mahallesi, Küçükçekmece,  Bahçeşehir, Başakşehir, Kayaşehir, İkitelli, Bağcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bakırköy, Atakent, Zeytinburnu, Fatih, Vezneciler, Eminönü, Karaköy, Beyoğlu, Tarlabaşı, Dolapdere, Tarabya, Şişli olmak üzere İstanbul´un birçok bölgesinde etkin olarak çalışmaktayız.