Badana Boya

İstanbul’da tecrübeli badana boya ustaları arıyorsanız siz değerli müşterilerimizin 0 işlerini tecrübeli ekibimiz ile birlikte kısa süre içerisinde yaparak teslim etmekteyiz. Gelişen teknoloji ile birlikte eskisi gibi kapı kapı badana boya ustası aramanız veya badana boya ekiplerinin evlerinizi uzun süre işgal etmeyerek kısa sürede  boya işlerinizi siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Ayrıca badana hizmetinin yanında alçı boya hizmeti vermekteyiz. Bu hizmetlerden yararlanmak için bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

badanaboya

Badana boya ekibimiz nasıl oluyor’ da kısa süre içerisinde vermiş oldukları badana  hizmetini teslim etmektedirler. İşleme başlamdan önce ortama keşif yapmaktayız. Böylelikle ne tür bir boya kullanacağımıza ve hangi renk tonlarında bir boya kullanılacağına karar vermekteyiz ayrıca tavan veya duvarlarda çatlak veya dökülmeler varsa onları gidererek pürüzsüz bir hale getirmekteyiz. Bu sayede boya yaparken pürüzsüz olacaktır buda vermiş olduğumuz hizmeti daha kaliteli ve uzun süreli dayanmasını sağlayacaktır.

Badana boya hizmetini sizlere sunarken dikkat ettiğimiz unsurlar;

 • İyi bir keşif yapmaktayız

Tecrübeli ustalarımız badana boya işlerinize başlamadan önce badana boyanın yapılacağı ev veya iş yerlerinize keşif yapmaktadırlar. Bu keşif sayesinde hangi kalitede boya kullanılacağına ve hangi renk tonlarında boya kullanılacağına karar vermekteyiz. Böylelikle siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz badana boya hizmeti üst kalitede ve uzun ömürlü olmaktadır.

 • Ev veya iş yerlerinize uygun renk tonları seçimi

Ekibimiz ile ev veya iş yerlerinizi boyama işleminden önce badana  işleminde kullanılacak olan boyanın hangi renk olacağına karar verebilmek için çeşitli araştırmalar yapmaktayız. Boyalarınızı seçerken siz değerli müşterilerimiz ev veya iş yerlerinde zaman geçirirken kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak renkler kullanmaktayız. Seçmiş olduğumuz renkler mobilyalarınız, ev veya iş yerlerinizin büyüklüğü ve gün ışığı alma gibi etkenlere dikkat ederek seçmekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin ev veya iş yerlerine uygun renk tonlarını seçerek ev veya iş yerlerinizi bambaşka bir hale getirmekteyiz. Ayrıca dilerseniz renk seçimlerinizi yanımızda getirmiş olduğumuz kartelalardan yaparak sizlerin istediği renk tonlarını’ da seçebilmekteyiz. Ancak karteladaki renk duvar veya tavanlarınıza uygulanırken aynı tonu vermemektedirler bu yüzden renk seçimlerinizi yaparken bu durumu göz önünde bulundurarak seçimler yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

 • Teknik detaylara dikkat etmekteyiz

Renk seçimi konusun’ da söylediklerimizin yanı sıra duvarlarınıza uygun seçmiş olduğunuz rengin kapatma özelliği yüksek olmalıdır. Koyu renk bir duvara açık renk kullanıldığı zaman çeşitli sorunlar ortaya çıkmaktadır. Boyanın her katı çekildiği zaman çekilen katın kurumasını beklemekteyiz bu sayede bir sonraki katı vurmaya başladığımızda boyanın işlenmemesi gibi bir sorun oluşmayacaktır.

 • Titizlik ile çalışma

Badana boya seçimlerinizi yaparken evinizde yoğunluk ile bulunan renk tonlarında bir renk seçilmelidir. Ayrıca tavan veya duvarlarınız haricinde kapı vb. yerleri boyayacak iseniz bunlara uygunda bir boya seçimi yapmanız gerekmektedir. Her boya türü her yüzeye uygulanamayabilir. Boyayacağınız malzemenin kalitesinde bir malzeme seçerek daha sonrasında renk kartelasından istediğiniz tonda bir boya seçebilirsiniz.

Boya çeşitleri nelerdir?

 • Saten boya

Kaliteli ve uzun ömürlü olmasının yanı sıra dayanıklıdır boya çeşitleri arasında çokça tercih edilenlerdendir. Saten boyanın kullanılacağı yüzeyler pürüzsüz olmalıdır aksi taktire boya işlevini iyi gösteremez. Ayrıca kolay silinebilir olmasından dolayı’ da tercih edilmelidir.

 • Akrilik boya

Plastik boya olarak bilinmektedir su bazlı bir boya olduğundan kuruma süresince bulunan ortama çok fazla boya kokusu yaymamaktadır. Diğer boyalardan ayrı en önemli özelliklerinden biri ise kısa süre içerisinde kurumasıdır.

 • Yağlı boya

Yüzeyi parlaktır ve badana sırasında ortama yaydığı ağır kokudan dolayı pek tercih edilmemektedir. Yağlı boyalarda plastik boyalar gibi hızlı kuruma özelliğine sahiptirler.

 • Silikonlu boya

Genel olarak dış cephede tercih edilmektedir. En büyük özelliklerinden biri ise suyu kaydırma özelliğidir. Bu sayede kış aylarında kabarma veya pürüz oluşturmadığından dolayı uzun ömürlü olmaktadır. Buda silikonlu boyanın dış cephede yoğunlukla tercih edilmesinin sebebidir.

 

Badana boya alanın tecrübeli ekibimiz ile gelerek siz değerli müşterilerimizin ev veya iş yerlerine keşif yaparak gerekli bilgileri toplamaktayız. Topladığımız bu bilgiler ile ev veya iş yerlerinize kullanacağımız boya kalitesi belirlemektedir. Bu sayede sizlere sunmuş olduğumuz badana boya hizmeti daha kaliteli ve uzun ömürlü olmaktadır.

Badana boya işlemine başlamadan önce yaptığımız işlemler;

 • Zarar görebilecek eşyaları kaldırmak

Badana boya sırasında boyanın üzerine gelmesi sonucu zarar görebilecek eşyalar ortamdan uzaklaştırılmaktadır.

 • Kapı pervazları ve süpürgeliklerin kaplanması

Badana boyaya başlamadan önce kapı pervazları süpürgelikler ve pencereler kalın naylon ile örtülmektedir bu sayede üzerlerine boya gelmesi sonucunda zarar görmeleri engellenmektedir.

 • Parkelerin çizilmesini engellemek

Parkelere kalın poşetler çekilerek boya gelmesini veya eşyaları taşırken herhangi bir sorunun oluşmasını engelleyerek işleme başlamaktayız.

 • Kırık ve çatlakların giderilmesi

Duvar veya tavanlarınızda bulunan yağmur ve rutubet sonucu oluşan yerleri alçı yardımı ile gidererek pürüzsüz bir alan oluşturmaktayız bu sayede boya sırasında zorluk çıkarmadan boyanın yapılmasını sağlamaktadır.

 • Aldığımız gibi teslim

Siz değerli müşterilerimizin badana sonrası temizliği ve yerleştirmesi ile uğraşmamanız için badana  işleri bittikten sonra parke, süpürgelik, kapı pervazları ve pencerelerde bulunan kalın naylonlar sökülerek eşyalarınız olduğu gibi yerlerine koyulmaktadır. Sizlerin gelip ekstradan temizlik veya yerleştirme gibi bir iş ile uğraşmanıza gerek kalamayacak.

badanaboya

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için firmamızda hizmet vermekte olan badana boyacı ekibimiz teknolojinin geliştiği her gün bilgilerinin üzerine bilgi katarak sizlere hizmet sunmaktadırlar bu sayede sundukları hizmet kaliteli ve uzun ömürlü olmaktadır.

Tecrübeli badana boya ustası

İstanbul’da yılların badana boya ekibimize vermiş tecrübe ile siz değerli müşterilerimizin memnun etmeye devam etmekteyiz. Siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz  boya hizmetinde kullandığımız malzemeler son derece kaliteli ve uzun ömürlüdür. Boyacı ekibimizin sahip olduğu ekipmanlar günümüz teknolojisine uygun ekipmanlardır bu sayede siz değerli müşterilerimizin acil işleri olduğu zaman tecrübeli badana boya ekibimiz gelerek işlerinizi kısa sürede yapıp sizlere teslim etmektedirler. Badana boya ekibimizde bulunan ustalarımız badana  konusunda bir çok tecrübeleri bulunmaktadır. Siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetler tamamen sizlerin memnuniyetini kazanmak için profesyonelce ve kaliteli bir şekilde yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz destek ekibimiz ile iletişime geçtikten sonra belirtmiş olduğunuz adrese en yakın  ekibimizi yönlendirerek yerinde keşif yapmaktayız. Böylelikle sizlere fiyat sunmamız daha kolaylaşmaktadır. Ayrıca yapılan keşiflerde hangi kalitede boya kullanılacağına karar verilerek sunmuş olduğumuz badana boya hizmetinin uzun ömürlü olasını sağlamaktayız. Sunmuş olduğumuz fiyat konusunda siz değerli müşterilerimiz ile anlaştıktan sonra aynı gün veya belirtilen günde  boya işine başlayarak boya ekibimizin siz değerli müşterilerimize söz vermiş olduğu günde sunmuş olduğumuz hizmeti teslim etmekteyiz. Sizlerde badana boya konusunda yüksek tecrübeye sahip bir ekipten badana boya hizmeti almak isterseniz destek ekibimiz ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir veya tecrübeli ustalarımız hakkında merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz.