Alçı Boyacı

Alçı Boyacı

Alçıpanlar, genellikle yoğunluk olarak büyük alanları bölmede kullanılmaktadır. Yapılan alçıpan tasarımlarının göze daha hoş gelmesi ve iç açıcı olması için tasarımlar bittikten sonra boya çalışması uygulanması gerekmektedir.

Günümüz teknolojisi ile birlikte inşaat malzemeleri satan yerlerde oldukça fazla çeşit ve kalitede boyalar bulunmaktadır. Herkes ev ve iş yerlerine uygun alçıpan tasarımları ve yapılan bu tasarımları daha güzel bir hale getirmek istemektedirler

Kaliteli boyalar alçıpanlar üzerinde herhangi bir iz bırakmamaktadırlar. Alçıpanları boyamak fazla zaman kaybı yaşatmaz ayrıca çokta maliyetli değildir. Ev veya iş yerlerinize alçıpan tasarımları veya hali hazırda bulunan tasarımları profesyonelce ve uygun fiyatlara yaptırmak isteniz bizimle iletişime geçerek tecrübeli alçı boyacı ekibimiz ile çalışabilirsiniz.

Kaliteli ve tecrübeli çalışmaları sonucunda alçı boyacı ekibimiz siz değerli müşterilerimizin ev veya iş yerlerine oldukça estetik ve bir o kadar’da iç açıcı tasarımlar sunmaktadırlar. Bu sayede sizlerin memnuniyetini ve takdirini kolaylıkla kazanabileceklerdir.alciboyaci

Alçıpan boyatmaya başlamadan önce alçıpan tasarımlarınız için uzun ömürlü ve kaliteli olan boyaların renk ve hangi özelliklerde olmasına karar vermelisiniz.

Alçı boya çeşitleri nelerdir?

  • Su bazlı boya

Duvar veya tavanlarınızı dış darbelere karşı koruyan bir boya çeşididir bu boya türü koku bakımından rahatsız etmemektedir. Ayrıca su bazlı boyalar oldukça kolay kurudukları için kurutmak için ekstra zaman kaybetmenize gerek kalmayacaktır.

  • Plastik boya

Ev veya iş yerlerinizin duvar veya tavanlarında yoğunlukla tercih edilmektedir, plastik boyaların kullanılması çok kolaydır ve ekonomik açıdan’ da uygun fiyatlıdır.

  • İpeksi mat boya

Hızlı bir şekilde kuruyan bu boya çeşidi dış darbelere’ de dayanıklıdır. Bu boya çeşidini kullandığınız yerlerde zamanla oluşan lekeleri kolaylıkla silebilirsiniz. Ayrıca ipeksi mat boyanın sağlık açısından her hangi bir sorunu bulunmamaktadır.

  • Yağlı boya

Bu boya türü ise kullanıldığı yüzeylere parlaklık katarak daha hoş görünmesini sağlamaktadır. Duvarlarınızda, tavanlarınızda veya alçıpan tasarımlarınızda parlak ve pürüzsüz bir görünüm istersenz yağlı boyayı kullanmanızı tavsiye etmekteyiz.

Alçı ve boya işleri adeta bir zincir gibi birbirine bağlıdır. Bu işlemlerden birini yapmadığınız zaman yaptırdığınız sanki yarım kalmış gibi görünecektir ve görüntü kirliliği oluşturacaktır. Alçı hizmeti için boya yapılacak yüzeylere adeta bir ön hazırlık gibidir. Hemen hemen her alçı tasarımlarında tasarımlar bittikten sonra boya işlemleri yapılmaktadır. Alçı çalışması ile pürüzsüz bir hale getirilen yüzeyler boya çalışması ile birlikte daha güzel bir hale gelmektedir ve uzun yıllar boyunca sağlıklı ve dayanıklı bir şekilde devam etmektedirler. Bu sayede ev veya iş yerleriniz iç açıcı ve ferah bir hale gelmektedir. Alçı boyacı ekibimiz ile birlikte yılların bizlere vermiş olduğu tecrübeler ile birlikte siz değerli müşterilerimize İstanbul’ un tüm ilçelerinde hizmet vermekteyiz. İşlerini kaliteli ve uygun fiyatlı bir şekilde yapmaları alçı boya işlerinizde bizleri seçmenizde en büyük etkendir. Alçıcı ekibimiz ile birlikte siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktayız ve sunmuş olduğumuz tecrübeli ve uygun fiyatlı projeler ile birlikte siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kolaylıkla kazanmış bulunmaktayız.

alçı-boyacı

Tecrübeli alçı boyacı ekibi

Siz değerli müşterilerimizin alçı boya konusundaki isteklerini en iyi şekilde karşılayarak ublunmuş olduğumuz sektör içerisinde bizleri tecrübeli firmalardan yapmıştır. Alçı ve boya işlerinizde yaşanan sıkıntıları alçı boyacı ekibimiz ile kaliteli ve sağlık açısından sıkıntısı olmayan malzemeler ile profesyonel bir şekilde çözerek sizlerin problemlerini ortadan kaldırmaktayız. Çalışmaya başlamadan önce çalışma hakkında gerekli bilgileri detaylı bir şekilde vererek bilgilenmenizi sağlamaktayız. Alçı ve boya işlerinize başladıktan sonra alçı boyacı ekibimizin söz verdiği günde işlerinizi sizlere teslim etmekteyiz.

Alçı boya tamir ve bakım işleri

Siz değerli müşterilerimizin aklında bulunan planlarıda göz önünde bulundurarak alçı ve boya işlerinizi gelişmiş teknolojiye uygun ve modern bir şekilde hazırlayarak sizlere sunmaktayız. Alçı boyacı ekibimiz her türlü tasarım, tamir ve tadilat işlerinizde sizlere hizmet sunmaktadırlar. Ayrıca proje tasarımlarınızda siz değerli müşterileirmize uygun fiyatlı ve profesyonel hizmetler sunmaktadırlar. Destek ekibimiz ile iletişime geçerek alçı boya konusunda aklınıza takılan her soruyu sorabilir veya alçı boyacı ekibimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Gönül rahatlığı ile alçı boyacı ekibimizi ev veya iş yerlerinize davet ederek istediğiniz her türlü tasarımları yapabilirsiniz.

Alçı boyama işlemi nasıl yapılmaktadır?

Yaz sıcaklarını gelmesi ile birlikte boya, tamir ve tadilat işlerinizin vaktinin geldiğini düşünebilirsiniz. Zamanla eskiyen veya tasarımsal açıdan değiştirmek istediğiniz ev veya iş yerlerinizi yenilmek için alçı boyacı ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Günümüz piyasasına göre uygun fiyatlı ve profesyonel hizmetler sunarak siz değerli müşterilerimizin gözde firmaları arasında yer almaktan gurur duymaktayız.

Ev veya iş yerlerinize alçı boya hizmeti nasıl verilmektedir?

Ev veya iş yerlerinize  alçı boya hizmeti nasıl verilmektedir? Bu ve bunun gibi konularda siz değerli müşterilerimizi değerlendirmek bizim vazifelerimiz arasında yer almaktadır. Alçı ve boa hizmeti alacağınıza karar verdikten sonra alçı boya konusunda tecrübeli ve profesyonel ustalar ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde tecrübeli olmayan birisinden hizmet aldığınızda ilerleyen zamanlarda çeşitli sorunlar çıkarabilmektedir. Bu tarz sorunlar ile karşılaşmak istemiyorsanız alçı boyacı ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Alçı boya ekibimiz ile iletişime geçtikten sonra çalışma hakkında hazırlanan evrakta tüm isteklerinizi belirtmeniz gerekmektedir. Hazırlanan sözleşmede alçı boya işinin başlanacağı tarih ile işin teslim edileceği tarihi belirtmenizi tavsiye ederiz.

Alçı boyacı ekibi boya işlemini nasıl yapmaktadır?

Boya işlemine başlanmadan önce eğer çalışacağımız ortamda boyadan zarar görebilecek eşyalar bulunuyor ise o eşyalar ortamdan uzaklaştırılabilir ya da üzeri kalın naylon ile örtülmesi gerekmektedir ve süpürgelikler kağıt bant ile kaplanması gerekmektedir. Parkeler kalın naylon ile kaplanarak bant ile sağlamlaştırılmalıdır. Bu işlemler gerçekleştirildikten sonra duvar veya tavanlarda varsa çatlak ve kırıklar alçı ile düz ve sağlam bir hale getirilmesi gerekmektedir. Alçı yapılan yer daha sonradan hafif zımparalanarak pürüzsüzleştirilir.

Alçı boyacı ekibi boya işlemine başlaması

Boyaya başlarken ilk olarak tavanlar boyanarak başlanmalıdır. Tavan boyaları bittikten sonra alçı çalışması yapılan yerler saten boyası ile boyanmalıdır. Başta yapılan bu işlemler asıl boya yapıldıktan sonra sağlıklı ve uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. Yapılan bu işlemler bittikten sonra 1 gün ara ile belirlemiş olduğunuz renk ile boyama işleminize başlayabilirsiniz. Ortama sürülen boyanın kolay silinebilir ve antibakteriyel olmasına dikkat edilmelidir. Boya işleri bittikten sonra boyanan ortamdan uzaklaştırılan eşyalar geri getirilir ve üzeri örtülen eşyaların üzerindeki kalın naylonlar kaldırılmalıdır. Temizlik işlemide bittikten sonra ortam zaman geçirilmeye hazırdır.

Sunmuş olduğu kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet ile İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet veren alçı boyacı ekibimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktadır. Sektörde uzun yıların bulunduğumuzdan dolayı her türlü tecrübe ile siz değerli müşterilerimizin işlerini yapmaktayız. Sizlerde böylesine tecrübeli bir ekipten alçı boya hizmeti almak isterseniz destek ekibimiz ile

geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz’ de alçı boyacı ekibimiz hakkında aklınıza takılan soruları destek ekibimize sorarak profesyonelce cevaplar alabilirsiniz. Alçı boyacı ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duyarız.