Çıtacı

Çıtacı

İstanbul’ un bütün ilçelerine çıtacı ekibi olarak kaliteli hizmetler ile bütün iç cephe ve dış cephe dekorasyonlarınızı uygun fiyatlara sunmaktayız. Çıtacı ekibimizin müşterilerimiz tarafından çokça tercih edilmesinin sebebi işlerini titizlik ve memnuniyet ile yapmalarıdır. Ekibimiz siz değerli müşterilerimizin ev veya iş yerlerine dekorasyon hizmeti sunarken öncelikleri her zaman siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir. İşlerini bu şekilde yaptıklarından dolayı siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ve sevgisini kolaylıkla kazanmaktadırlar. Çıtacı ekibimiz her geçen gün tecrübe ve bilgisini yenilemektedir. Bu sayede iç cephe ve dış cephe dekorasyonu sektöründe önde gelen firmalar arasına çıkmayı sağladı. Tecrübesi yüksek çıtacı ekibimiz ile siz değerli müşterilerimizin iç cephe veya dış cephe dekorasyonlarını yapmaktan onur ve mutluluk duyarız. Çıtacı ekibimizin kendilerine olan güvenleri üst düzeydedir bunun çünkü sunmuş oldukları hizmeti kaliteli ve profesyonel bir şekilde sunduklarından dolayı ilerleyen zamanlarda her hangi bir sorun oluşmayacaklarından emindirler.

İç cephe ve dış cephe dekorasyonlarımızın arkasındayız herhangi bir sorun oluştuğu zaman gönül rahatlığı ile ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

çıtacı

Garantili hizmet

Garanti süreci içerisinde oluşan her türlü sıkıntı ve sorunu tecrübeli ekibimiz ile gidermekteyiz. Çıtacı ekibimizde bulunan çalışanlarımızın her konuda tecrübeleri bulunmaktadır. Edinmiş oldukları tecrübeler ile siz değerli müşterilerimizin dekorasyon işlerini profesyonelce yaparak sizlere sunmaktadırlar. Böylelikle sizlerin memnuniyetini kazanmış bulunmaktadırlar. Dekorasyon sektöründe çokça tecrübesiz kişiler bulunmaktadır. Bu kişiler ile çalıştığınız zaman sizleri memnun edemeyebilirler. Ayrıca yapmış oldukları dekorasyon tasarımları çok geçmeden yıpranmaya başlayabilir bu da sizleri hem sağlık açısından hem de ekonomik açıdan sıkıntıya sokabilmektedir. Siz değerli müşterilerimiz’ de böyle tecrübesiz çalışanlar tarafından hem ekonomik hem de sağlık açısından sıkıntıya uğramak istemiyorsanız hizmet alacağınız ustanın daha önceden yapmış olduğu hizmetlere bakarak karar verebilirsiniz. Bunlar ile uğraşmak istemezseniz ekibimiz ile iletişime geçerek detaylı tüm bilgileri alabilir, dilerseniz m2 göre tahminen bir fiyat teklifi alabilirsiniz. Tecrübeli ekibimiz ile İstanbul’ un tüm bölgelerine profesyonel hizmetler vermeye devam etmekteyiz.

Vermiş olduğumuz dekorasyon hizmetleri kaliteli ve uygun fiyatlı olduğundan bir çok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. İletişime geçerek kampanyalı ve güvenilir fiyatlı hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Çıtacı ekibimizin çalışma süreci adım adım nasıl ilerlemektedir?

İstanbul çıtacı ekibimiz ile iletişime geçtikten sonra ekibimiz siz değerli müşterilerimiz ile tatlı bir dil ile konuşarak istediğiniz dekorasyon tasarımının tarifini istemektedirler. Sizler ev veya iş yerlerinizdeki değişiklikleri ekibimize anlattıktan sonra ekibimiz siz değerli müşterilerimizin bütçelerine göre bir fiyat vermektedirler. Fiyatta anlaşıldıktan sonra tecrübeli ekibimiz siz değerli müşterilerimizin dilediği günde gelip talep ettiğiniz dekorasyon tasarımlarını yapmaya başlamaktadırlar. Ekibimiz sizlere söyledikleri günde ev veya iş yerlerinizi teslim etmektedirler. Dekorasyon tasarımlarınızı yaparken kullanılan malzemelerin en kalitesini alıp kullanmaktayız. Ekibimiz dekorasyonlarınıza başlamadan önce dekorasyonların yapılacağı ortamı denetleyerek hangi kalitede malzeme kullanılacağına karar vermektedir. Bu sayede sunmuş olduğumuz dekorasyon hizmeti uzun ömürlü ve kaliteli olmaktadır. Ekibimiz kullanılacak malzemenin kalitesine karar verdikten sonra siz değerli müşterilerimiz ile birlikte malzemeleri satın alacağımız yere gidip sizlerin gözünün önünde malzemeleri satın almaktayız.

Kaliteli ve uygun fiyatlı malzeme alımı

Malzemeleri tedarik ettiğimiz yerler ile anlaşmamız bulunmaktadır üst düzey kalitede olan malzemeleri oldukça uygun fiyatlara temin ederek siz değerli müşterilerimizi sıkıntıya sokmamaktayız. Dekorasyonun yapılacağı ev veya iş yerinize geldikten sonra öncelik olarak bulunan malzemeleri toplayarak başka yere taşımaktayız. Böylelikle zarar görmelerini veya işimizi engellemelerini ortadan kaldırmaktayız. Sonrasında zeminin zarar görmemesi için yere kalın örtü örterek zarar görmesini engellemekteyiz. Bu adımların hepsi tamamlandıktan sonra tecrübeli çıtacı ekibimiz dekorasyonların yapılacağı yerleri belirleyerek oraları kontrol etmektedir böylelikle oralarda dökülme veya çatlama var ise öncelikle onları gidererek dekorasyonların daha sağlam olmasını sağlamaktadırlar. Gerekli yerlerin tamiri bittikten sonra dekorasyon işlerine başlanarak en kısa sürede teslim edilmektedir. Tecrübeli ekibimiz memnuniyetiniz için ellerinden geleni yapmaktadırlar.

Tecrübeli çıtacı ustası

Tecrübeli çıtacı ekibimiz ile İstanbul’ un tüm ilçelerine iç cephe ve dış cephe dekorasyonları hizmeti vermeye devam etmekteyiz. Sunduğumuz duvar çıta hizmeti ile ev veya iş yerlerinize iç açıcı ve estetik görünmesini sağlamaktayız. Ev veya iş yerlerinizin duvar, tavan ve koridorlarına yaptığımız dekorasyon çalışmaları sayesin’ de ortamlarınıza dekoratif şıklıklar ile donatmaktayız. Ekibimizin ev veya iş yerlerinizin koridorlarına duvar ve tavanlarına yaptığı çıta çalışmalarına sizler dilerseniz farklı duvar kağıtları veya renkli lambalar ile daha dekoratif hale getirebilirsiniz. İstanbul’ un tüm ilçelerine duvar çıta çalışması, duvar kağıdı çalışması, her türlü duvar çıta tasarımı, duvar çıta modelleri ile siz değerli müşterilerimize kaliteli ve profesyonel hizmetler sunmaya devam etmekteyiz. Sizler’ de tecrübeli ekibimizden profesyonel, kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetlerden yararlanmak isterseniz vakit kaybetmeden ekibimiz ile iletişime geçerek detaylı bilgileri alabilirsiniz.

Ekstra tasarımlar

Ekibimiz duvar çıtası işlemini bitirdikten sonra sizlerde dilerseniz yapılan çalışmaları zevkinize göre renkler seçerek ev veya iş yerlerinize yapılan tasarımları daha güzel bir hale getirebilirsiniz. Çıtacı ekibimize ev veya iş yerlerinizi gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz. Tecrübeli ekibimiz siz değerli müşterilerimizin evlerine tadilat yaparken gözünüzün arkada kalmasına gerek yoktur ekibimiz bütün işlerini büyük titizlik ve dikkat ile yapmaktadırlar bu sayede ev veya iş yerlerinize zarar vermeden sundukları hizmeti sonlandırmaktadırlar.

İstanbul çıtacı ekibimiz ile birlikte bütün ilçelere duvar çıta hizmeti vermekteyiz. Ev veya iş yerlerinizin koridorlarının duvar ve tavanlarına tecrübeli ekibimiz ile kaliteli hizmetler sunmaya devam etmekteyiz. Ev veya iş yerlerinizin tasarımların’ da kullanmış olduğumuz çıta markası poliüretan çıtadır. Bu malzeme diğer malzemelere göre daha dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Bütün firmalar tarafınca tercih edilmektedir. Ekibimiz bu malzemeyi kullanarak ev veya iş yerlerinizin her yerine iç açıcı ve ferah bir hale getirmektedirler.

çıtacı

Çıtacı ekibimizin tercih ettiği duvar çıta çeşitleri nelerdir?

Poliüretan duvar çıtası

Duvar çıta hizmeti sunan firmalar tarafınca son yıllarda çokça tercih edilen duvar çıta malzemesidir. Poliüretan duvar çıtasının tercih edilmesindeki sebep kolay kullanım, iç dış cephe’ de kullanılabilmesi, kolaylıkla boyanabilmesi ve uzun ömürlü olduğundan dolayı çokça tercih edilmektedir. Poliüretan duvar çıtası her türlü ortamlara kullanılabilmektedir. Nemli veya yoğun sulu ortamlarda kullanıldığı zaman ortamın nem seviyesini ayarlayarak ortamda rutubet ve pis kokuyu engellemektedir. Poliüretan duvar çıtası yalnız odalarınızda veya koridorlarınızda değil banyolarınızda’ da kullanılabilmektedir.

Stropiyer duvar çıtası

Stopiyer duvar çıtası kullanılarak yapılan tasarımlar ufak bir darbe aldığında kırılıp yada yaralanmaktadır. Duvar çıta firmaları tarafından tercih edilmemesindeki sebeplerin başında gelmektedir. Stropiyerlerin’ de tercih edildiği nadir yerler bulunmaktadır. Ancak o yerlerde’ de stropiyer çok iş görmemektedir. Bu yüzden ev veya iş yerlerinizin her türlü tasarımlarında poliüretan duvar çıtası kullanmaktayız.

Tecrübeli ekibimiz ile her türlü duvar çıta çalışması yapmaktayız. Sizlerde tecrübeli ekipten profesyonel ve kaliteli hizmetleri uygun fiyatlara almak isterseniz vakit kaybetmeden destek ekibimiz ile

geçerek detaylı bilgileri alabilirsiniz. Çıtacı ekibimiz hakkında merak ettiğiniz soruları veya daha önceden sunmuş oldukları hizmetleri destek ekibimize sorarak aklınıza takılan soruların kolaylıkla cevaplarını alabilirsiniz. Tecrübeli ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan sevinç duymaktayız.