Duvar Çıta Ustası

Duvar Çıta Ustası

Tuğla duvarları inşaat sektöründe ve bir çok sektörde en çok tercih edilen duvar örme şeklilerdir. Bölme özelliklerinden ayrı taşıyıcı olması yüzünden tercih edilmektedir. Tuğla duvar örme inşaat sektöründe yaygın olmasına rağmen profesyonel ve tecrübeli kişiler tarafından yapılmadığı zaman kötü sonuçlar elde edilebilir.

İstanbul’da duvar dekorasyonu denince ilk akla gelen duvar çıta kaplamalarıdır. Duvar çıta ustası ekibimiz’de duvar dekorasyonu konusunda siz değerli müşterilerimizin isteklerini karşılamak için çalışmaktadırlar. Aklınızdaki her türlü soru için bizleri arayabilirsiniz sizlerin sorularını cevaplamaktan mutluluk duyarız. Duvar çıta ustası ekibimiz imalattan montaja kadar herşeyden sorumludur ve hepsini harfiyen yerine getirerek siz değerli müşterilerimize güzel dekoratif tasarımlar sunmaktadırlar.

Aladağ yapı olarak İstanbul ve çevresinde duvar çıta ustası olarak hizmetinizdeyiz. Duvar ve çıta yaptırmak istiyorsanız eğer doğru adrestesiniz! İstanbul ve tüm çevresinde her türlü duvar ve çıta işlerinizi tecrübeli elemanlarımızla itina ile yapmaktayız.

Firmamız her türlü duvar çıta örme işleri ile alakalı tecrübeli usta ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek için kurulmuştur. İşlerinde tecrübeli duvar çıta ustası ekibimiz ile birlikte ev, okul vb. yapıların duvar çıta işlerinizi itina ile yapmaktayız.

Süreç Nasıl İlerler?

  • Öncelikle ustalarımız gelip tamir edilecek olan duvar ve çıta kontrol etmektedirler.
  • Sonrasında Yapılacaklara göre bir ihtiyaç listesi çıkartılmaktadır.
  • Gün içinde işlerine başlamaktadırlar ve hızlı bir şekilde işlerini bitirip 1-2 gün içinde sizlere teslim etmektedirler.

Yukarıdaki maddeleri göz önünde bulundurarak çalışma sürecine başlarlar ve söz verdikleri günde işlerini bitirip dilediğiniz şekilde evinizi size teslim etmektedirler. Duvar dekorasyonunda profesyonel duvar çıta ustası ekibimiz ile birlikte sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz sizlerde bu hizmetten yararlanmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Neden duvar çıtası yaptırmalıyım?

Sürekli zaman geçirdiğiniz mekana yenilik mi katmak istiyorsunuz iletişim adreslerimizden bizlere ulaşıp duvar çıta ustası ekibimiz ile gelip sizlerin dilediğiniz mekanlarınıza uygun tasarımlar hazırlayıp sizlere sunmaktayız. Oturduğunuz mekana yenilik katmak için çeşitli duvar çıtası tasarımları vardır bundan biride uzun duvar çıtaları ile çerçeveler yapıp dilerseniz o çerçevelerin içerisine dekoratif şeyler ekleyip oturduğunuz mekanı güzel ve ferah bir hale getirebilirsiniz.

Duvar çıta ustası bitirdiği işin daha sonradan sıkıntı çıkarmaması için sağlam, kaliteli ve uzun ömürlü maddeler kullanmak zorundadır.

Duvar çıtası tasarımları için bize ulaşabilirsiniz istediğiniz mekana uygun tasarımlar hazırlayıp sizlere sunuyoruz sizde onay verdikten sonra projeyi hayata geçirerek istediğiniz yeri istediğiniz şekilde çıtalama yaparak uygun bir şekilde sizlere sunmaktayız.

Duvar Çıta ustası ekibimizin yaptıkları

duvar-cita-ustasi

uygulamalar

Uygulama konusunda öncelikle en iyi sonuç elde edilmesi göz önünde bulundurulmalıdır. Birbirinden harika modellerden önce kullanılan malzemenin yüksek kaliteye sahip olmasına dikkat edilmelidir.

Duvar çıtalarının sağlam yapılmadığı zamanlarda aradan kısa bir süre geçtikten sonra sanki uzun süre kullanılmış gibi yıpranmaya başlarlar. Duvar çıta ustası ekibimiz bunlara dikkat ederek malzemelerini almakta ve sağlam bir şekilde montajını yapmaktadırlar.

Duvar Çıtası Özellikleri

  • Kullandığımız malzemeler suya ve neme dayanıklıdır.
  • Bakteri barındırmaz, kansorejen değildir.
  • Kabarmaz, çatlamaz veya şişmez.
  • Uzun ömürlü ve bakım gerektirmez.

Kullandığımız malzemelerin bu maddelere uygunluğunu kontrol ettikten sonra sizlerin tasarımlarına kullanmaktayız sizleri hem ekonomik açıdan hem’de sağlık açısından sıkıntıya sokmadan çalışmaktayız.

Duvar çıta işlerinde en yaygın olan 2 tane malzeme vardır.

Bunlardan piyasada ucuz olan stropiyer adındaki maddedir madde basit yumuşak ve dayanıksız bir maddedir bu madde kısa ömürlüdür

Bir diğeri ise poliüretan köpüktür bu madde ise sağlam sert ve uzun ömürlü bir maddedir ve montaj zamanında kolaylık sağlayan maddedir piyasada en çok tercih edilen madde budur

İnternet üzerinde web sayfamız bu konuda donanımlıdır ve insanlara bilgi veren bir sayfadır bu yüzden bize ulaşan insan sayısı oldukça fazladır. Bizler sadece iş anlamında değil tecrübe gibi alanlarda’da yardım isteyen kişilere yardımcı olmaktayız. İstanbul yapı dekorasyon olarak hizmetinizdeyiz.

Tasarımlarımız nasıl hazırlanmaktadır?

Öncelikle siz değerli müşterilerimizin evlerine gelip kontrol yapmaktayız sonrasında istediğiniz mekana göre profesyonel ekibimiz bir tasarım hazırlayıp sizlere sunmaktadırlar hazırladığımız tasarım sizlerin de hoşuna giderse bir sonraki gün duvar çıta ustası ekibimiz hazırladığımız tasarıma uygun bir şekilde işe koyulmaktadırlar ve söz verdikleri günde sizlere teslim etmektedirler.

Duvar çıta ustası ekibimizin yaptıkları hayranlık uyandıran tasarımlar

İşte Aladağ yapıdan genellikle zaman geçirdiğiniz mekanlarınızı yeniden tasarlayabileceğiniz birbirinden ilginç çıta uygulamaları; Duvar çıta tasarımları, genel olarak oda ve koridorlarınızın duvar ve tavanlarına tercih edilmektedir.

Yaratıcı tasarımlar için farklı stropiyer çıta modelleri ile oda ve duvarınız da yaratıcı desenler oluşturmak mümkündür. Oluşturduğunuz yaratıcı desenler çizgilere duvar kağıdı yerleştirerek, sıra dışı ve hayranlık uyandıran bir koridor tasarımı yapabilirsiniz. Uzun koridorlarda ren tercihinizi koyu renklerden ziyade beyaz ve krem rengi gibi renkler seçmenizi tavsiye ederiz böylelikle daha iç açıcı bir mekan yaratmış olursunuz. Klasikten tasarım meraklısıysanız eğer, sizin için en iyi seçenek; oda ve koridor duvar ya da tavanlarınız da tercih edilen dikdörtgen ve kare tasarımlar veya duvarları ikiye ayıran tasarımlardır. Yan yana oluşturulan dikdörtgen ve kare çerçeveler ile üzerlerinde duvara monte edilmiş led lambaları ile mükemmel bir uyum yakalayabiliriz Modeller olarak da; çeşitli modeller vardır size en uygun olanını seçip istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Ayrıca evinizde ve iş yerlerinizde sakin ve iç açıcı bir şekilde olmasını isterseniz eğer beyaz ve krem rengi gibi açık renkleri tercih etmenizi tavsiye ederiz. mükemmel bir uyum yakalayabilirsiniz.duvar-cita

Odalarınızda iç açıcı açıcı ortamlar yaratalım

Mutfaklar, odalar, salonlar vb. yerler de çıta uygulamalarının en çok tercih edildiği mekanların başında geliyor. Farklı farklı tasarımlar, şekiller ve güzel süslemeler ile odalarınızda iştah açıcı bir ortam yaratmak mümkün. Oda duvarlarınıza duvar çıta ustası ekibimizin özenle yaptığı çerçevelerin için resim, tablo vb. şeyleri koyabilirsiniz böylelikle güzel ve iç açıcı bir ortam yaratak huzur içinde zaman geçirebilirsiniz.

İstanbul’un dört bir yanında ki Aladağ Yapı Dekoratif Bir telefon ile ustalarımız ile görüşüp detaylı bilgiyi alabilirsiniz. Zaman geçirdiğimiz mekanların duvarlarından yanı sıra tavanlarına da yenilikler katabiliriz Aladağ yapı olarak duvar çıta ustası ekibimiz ile birlikte siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için buradayız! . Size en yakın duvar çıta ustası ekibini öğrenebilmek için bizimle iletişime geçerek detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Hangi Duvar Çıtası Modellerini Tercih Etmeliyim?

Sorusunu mu merak ediyorsunuz o halde belin beraber cevaplayalım.

Duvar çıtası modelleri iki gruba ayrılmaktadır. Desenli duvar çıtaları ve düz duvar çıtaları diye. Klasik tasarım meraklısıysanız önereceğimiz duvar çıtası desenli duvar çıtasıdır. Klasik değil de daha çok modern bir tasarım istiyorsanız eğer sizlere önerebileceğimiz duvar çıtası düz duvar çıtalarıdır ayrıca bir çok tasarımda da düz duvar çıtaları tercih edilmektedir.

Firmamızın kuruluş amacı siz değerli müşterilerimizin evlerine, iş yerlerine ve istedikleri mekanlara uygun tasarımlar hazırlayıp zaman geçirdiğiniz mekanlara iç acıcı bir ferah katmak için duvar çıta ustası ekibimiz ile birlikte çalışmaktayız. Siz değerli müşterilerimize profesyonel çözümler sunarak sizleri ekonomik açıdan da sıkıntıya sokmadan çalışmalarımıza devam etmekteyiz sizlerde duvar çıta ustası ekibimiz ile çalışmak isterseniz bizimle iletişime geçebilir ve konu hakkında istediğiniz her türlü soruyu sorabilirsiniz. Halkalı alçıpan boya