Alçıpan Ustası

Alçıpan Ustası

Alçıpan çalışmalarının yapıldığı tüm alanlarda firmamız istanbul’un ilçelerinde hizmet sunmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin alçıpan ile ilgili bütün işlerini tecrübeli alçıpan ustası ile kısa sürede bitirip sizlere sunmaktayız.

Alçıpan Ustası, sık görünümü, yapımının ve montajının ve ekonomik açıdan uygun olmasının yanı sıra alçıpan ustası yanmayan ve kir tutmayan malzemeden yapılmasına dikkat etmekteyiz bu sayede kullandığımız malzemeler hem uzun ömürlü hem de kaliteli olmaktadır.

Tecrübeli alçıpan ustası sayesinde istediğiniz alanlara iç acıcı ve güzel tasarımlar hazırlayıp siz değerli müşterilerimize kısa sürede sunmaktayız.

Alçıpanların kullanıldığı yerler?

Alçıpan kullanılarak tv üniteleri, akvaryum alanları, özel kitaplık ve duvar bölmeleri yapılabilmektedir. İstanbul ilçeleri nerde olursanız olun zaman geçirdiğiniz mekanlara fark yaratmak bizim işimiz. Sizlerde bu tarz tecrübeli işçiler ile çalışmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Alçıpan ustası ekibimiz kullandıkları malzemelerde dikkat ettikleri özellikler nelerdir?

  • Yangına dayanıklı olması
  • Antibakteriyel olması
  • Hafif ve kolay şekil alabilir olması
  • Ses ve ısı yalıtımını iyi sağlaması
  • suya dayanıklı olmasıALÇIPAN-ustasi

Yukarıdaki maddelere dikkat ederek siz değerli müşterilerimize güzel işler çıkartmak için buradayız. Sizlerde Alçıpan ile ilgili bütün işlerinizi bizlere yaptırmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İşlerinde tecrübeli İstanbul kaliteli alçıpan ustası ekibimiz ile birlikte fabrika, villa, bina, ev, okul, hastane, Daire Bölme gibi hizmetleri vermekteyiz.

Servisimiz alçıpan duvar  gibi işleriniz ile ilgili İstanbul da alçıpan ustası ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla kurulmuştur. Sizlerin oturduğunuz mekana en yakın olan alçıpan ustası ekibimiz yollayarak kısa sürede sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktayız.

Alçıpan ustası ekibimizi 7/24 arayıp hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Alçıpanlar kaça ayrılır?

 • Akustik alçıpan

Akustik alçıpan, ses yalıtımı sağlayarak sessiz bir ortam sağalar. Alçıpanlar değişik tasarımlarda, delikli olarak, 3 tipte üretilmektedir.

 • Su ve neme dayanıklı alçıpan

Özellikle sulu ve nemli ortamlarda kullanılan bir alçıpan türüdür.

 • Karolam Alçıpan

Bu alçıpanlara ekstradan desen yapmamıza gerek yoktur kendiliğinden desenli bir şekilde üretilen alçıpan çeşididir.

 • Flex alçıpan

Normal yapı malzemelerine oranla daha fazla ses yalıtımını sağlayan bir alçıpan türüdür. Diğer adı ise fx alçıpandır.

 • Herform alçıpan

Daha çok binanızın odaları için uygun olan bu alçıpan esnekliği olan ve kolaylıkla şekillene bilen bir alçıpan türüdür.

 • Herkül alçıpan

Daha çok zemin döşemelerinde kullanılan bir alçıpan türüdür.

 • Karo alçıpan

Kaplamasız yada boyalı olarak, normal veya suya dayanıklı olarak dört şekilde üretilen bir alçıpan türüdür.

 • Yangına dayanıklı alçıpan

Flex alçıpan ile aynı özellikleri taşımaktadır özel maddeler ile yangına daha dayanıklı bir hale getirilmiştir.

Aladağ yapı’da alçıpan ile ilgili tadilatlar nasıl yapılmaktadır?

 • Alçıpan’ın kullanılacağı alanlar

Alçıpan asma tavanlarda ve odayı bölmelere ayırırken kullanılan sağlıklı ve kaliteli bir malzemedir. Hem hafif olması hem de ekonomik olması tercih sebepleri arasında yer almaktadır. Ses ve ısı yalıtımına da katkıda bulunduğu için bir çok inşaat firması ve kişiler tarafından tercih edilmektedir.

Alçıpan’ı satın alırken satın alacağımız malzeme iyi bir şekilde  incelenip alınmalıdır. Özellikle çelik parçalar ile desteklenen malzemelerin çeliklerinin paslanmamış olmasına dikkat etmemiz gerekmektedir yoksa kısa süre içerisinde farklı sorunlara yol açabilir.

 • Alçıpan yapılacak yere göre tasarımlar seçmek

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte alçıpan sektöründe bir çok tasarımda alçıpan görebilirsiniz. Bu yüzden isterseniz odalarınıza isterseniz tavanlarınıza bu tasarımlardan yaptırabilirsiniz. Bu tasarımlara aynı zamanda güzel led ışıklar ekleyerek çok daha şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Firmamız siz değerli müşterilerimize bir çok alçıpan tasarımları sunmaktadır, sizlerin istediği tasarımların arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Bu sayede istediğiniz her tasarımı ucuz bir fiyata elde etmiş olacaksınız.

Keşif yapma

İşe başlanmadan önce alçıpan ustası ekibimiz ile işin yapılacağı yere keşif yapmaktayız. Bu sayede kullanılacak olan tasarımın ne kadar uzunlukta olacağına karar vermiş oluruz buda işimizi daha hızlı bitirmemizi sağlar. Bunu yapmamızın sebebi sizleri ekonomik açıdan sıkıntıya sokmadan işin altından kalkmanızı sağlamaktır.

Alçıpan ustası ekibimizin keşif işlemi tamamen ücretsizdir. Bu hizmet ücretli olduğu zaman kendinizi o firma ile zorunlu olarak çalışmak olduğunuzu hissettirebilir. Buda istenilmeyen sorunları karşınıza çıkartabilir.

Alçıpan tavan ve alçıpan duvar bölmeleri firmamız tarafından oldukça uygun fiyatlara yapılmaktadır. Bunlara yasalara uygun bir şekilde hazırlandığı için daha sonradan hiçbir sıkıntı çıkarmamaktadır.

Kaliteli ve profesyonelce işçiliği benimsemiş olan alçıpan ustası ekibimiz, tüm alçıpan ile ilgili işlerinizi yaptırabileceğiniz güvenilir ve tecrübeli bir kadrodur. Alçıpan ustası ekibimizin kadrosunda alçıpancılık işini benimseyen ve tecrübeli elemanlar bulunmaktadır, İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet veren bir ekibe sahiptir.

Siz değerli müşterilerimizin bize ulaştığınız andan itibaren size en yakın olan alçıpan ustası ekibimizi sizlere yönlendirmekteyiz. Yani bizden alacağınız hizmeti size nasıl sunacağımızı Aladağ yapı Firması aracılığıyla ustalarımızdan dinleyebilir ve son kararı yine siz değerli müşterilerimiz verebilirsiniz. Şeffaf hizmet aracılığı ile sizlere daha samimi hizmet verebilmeyi amaçladık.

Bunun yanı sıra İstanbul’da alçıpan dekorasyon ustaları yanı başınızda. Gönül rahatlığı ile evinizi iş yerinizi dizayn ettirebilir, asma tavan, bölme duvar gibi sayısız hizmeti alçıpan ustası ekibimize yaptırabilirsiniz. Alçıpan ustası ekibimiz  sayesinde evinizin tüm alçıpan işlerini güvenerek bize teslim edebilirsiniz. Alçıpan ustası ekibimiz evinizde çalışırken, siz aldığınız bu hizmet ile koltuğunuza oturabilir ve  gönül rahatlığı ile zaman geçirebilirsiniz.

alcipanustasi

Bu tarz tasarımlarda neden alçıpan tercih edilmektedir?

 • Alçıpan’ın ph değeri düşük olduğundan bakteri oluşumunu engellemektedir.
 • Alçıpan diğer maddelere göre yangına daha uzun süreler dayanabilmektedir. Normal bir alçıpan bir yangında yaklaşık 30 dk. kadar dayanabilmektedir. Ayrıca tasarımlarda yangına dayanıklı alçıpan kullanıldığı zaman bu süre daha da çok uzatılmaktadır. Bu alçıpan türü genellikle yangın riskinin olduğu binalarda ve odalar kullanılmaktadır.
 • Esnek bir yapıya sahip olan alçıpan deprem gibi tehlikeli afetlerde esneme göstererek depremden ufak tefek sıyrıklarla kurtulmanızı sağlamaktadır.
 • Alçıpan ses ve ısı yalıtımı konularında oldukça başarılıdır. Gözenekli yapısı olmasından dolayı ses ve ısı iletimini düşürmektedir.
 • Alçıpan içinde bulunan su zerrecikleri sayesinde bulunduğu ortamın nem seviyesini ayarlar ve kullanıldığı ortam da rutubet oluşumunu engeller. Nem oranı yüksek olan binalarda ve mekanlarda alçıpan ustası ekibimiz neme dayanıklı alçıpan kullanılmasını tavsiye etmektedir.
 • Alçıpan’ın yapıldığı bölgelere ince bir katman olduğundan dolayı görüntü kirliliği oluşturmamaktadır.
 • Alçıpan kolaylıkla sökülüp takıldığı için istenildiği zaman sökülüp tekrardan takılabilmektedir.

Teknolojinin gelişmesi alçıpan sektöründe bir çok tasarım çıktı alçıpan inşaat sektöründe en çok tercih edilen iç kaplama ürünüdür. Bu sebeple gelişmiş ülkelerde alçıpan tasarımları, bina sektöründe vazgeçilemez bir konuma yerleşmiştir.

Sizlerde tecrübeli alçıpan ustası ekimizin siz değereli müşterilerimize hizmet vermesini isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Telefonun ucunda sizleri güler yüz ile karşılayan destek ekibimiz siz değerli müşterilerimizin alçıpan ustası ekibimiz hakkında ki bu soruları cevaplamak için 7/24 telefon başında bulunmaktadılar. Ustalarımız hakkında merak ettiğiniz her türlü soruyu destek ekibimize sorabilirsiniz. Dilerseniz tecrübeli keşif ekibimizin ücretsiz bir şekilde ev ve iş yerlerinize gelip gerekli keşifleri yapmasını ve yapılan keşiflere göre tasarımların çıkartılmasını sağlayabilirsiniz.