Üsküdar Alçıpan Bölme Duvar Ustası 0536 254 33 89

Aladağ Yapı Dekorasyon ile Alçıpan Hizmetleri

Aladağ Yapı Dekorasyon,  Üsküdar Alçıpan Bölme Duvar, Üsküdar Alçıpan Asma Tavan, Üsküdar Alçıpan Raf,  Üsküdar Alçıpan Boya Badana Hizmetleri.

Ülkemizde son on yıldır popülerliği artan her geçen gün daha fazla rağbet gören Alçıpan malzemesinin kurulumu ve tadilatı konusunda Aladağ Yapı Dekorasyon sektörde en iyi kurumlardan biri olmuştur.

Aladağ Yapı Dekorasyon, tadilat ve kurulum alanında birbirinden farklı hizmetler vermekte olup Alçıpan alanında;

Alçıpan Nedir?,  Alçıpan Kurulumu Nasıl Yapılı? Alçıpan Bölme Duvar Naıl Yapılır? Alçıpan Bölme Duvar ? Alçıpan Ustası, Alçıpan Asma Tavan Ustası Alçıpan Gergi Tavan Nedir?

Alçıpan Bölme Duvar, Alçıpan Asma Tavan, Alçıpan Gergi Tavan, Alçıpan Ünite ve Alçıpan Tv Ünitesi gibi bir çok kullanım alanın uzmanlığını biliyor olup bu alanda kusursuz bir hizmet vermektedir.

Duvar Çıta Ustası, Alçıpan Ustası, Yağlı Boya Ustası…vs Tüm Hizmetler

Geniş kadrosu ve Güven veren çalışma ekibiye Aladağ Yapı Dekorasyon alçıpan kurulumunu, alçıpan file, alçıpan üzeri alçı, alçıpan üzeri boya badana, alçıpan içi ışıklandırma işlemlerinin tümünü yapmaktadır.

Alçıpan Bölme Duvar ve Duvar Sistemleri

***Aladağ Yapı Dekorasyon Alçıpan Ustaları´ndan oluşan kadrosu ile irtibata geçmenizin hemen ardından sizin için yönlendireceği keşif ustası hemen adresinize gelir.

Alçıpan bölme duvar için istediğiniz alana uygun alçıpan malzemesi miktarı ve alçıpan bölme duvar için gerekli tüm alçıpan işçiliği ve alçıpan fiyatı hakkında sizlere detaylı fiyatlandırma yapmaktadır.

Onayınız doğrultusunda sırasıyla Alçıpan Bölme Duvar ve Duvar Sistemlerinin işlemleri şu şekildedir:

Alçıpan Bölme Duvar sisteminin kurulacağı alanın onarımı sonrasında bu alanda alçıpan duvar sistemi için gerekli profillerin yerleştirilir bu profiller genellikle ‘C’ ve ‘U’ profillerinden oluşmaktadır.

Bununla beraber bazen alçıpan bölme duvar´ın uzunluğu veya yüksekliğinin fazla olmasından dolayı alçıpan için demir profiller kullanılıp bu profiller ustalarımızca kaynak yapılıp yerleştirilir.

Alçıpan Bölme Duvar için profillerin kurulumu sonrası artık alçıpanların duvara montalama işlemi başlar.

***”Bu noktada milimetrik hesaplamarın ve seri çalışmanın ustalarımızca yapılması ardından genel itibari ile bir bölme duvar ortaya çıkmış olur.”

Alçıpan Bölme Duvar Sağlamlığı´nı Artıran; File ve Alçı malzemelerinin kullanımı.

***”Alçıpan Bölme Duvar sisteminde file kullanımı bu ürünün sağlamlığını artıran en önemli unsurdur.”

Ustalarımız alçıpanların bitiştiği yerleri alçı macununu kullanmakta olup ardından bu ara kısımda file ile sağlamlığı artırmakadır.

File alçıpan bölme duvar sisteminin sağlamlığını artırıp iki alçıpan paneli arasında dengeyi ve bütünlüğü sağlamaktadır.

Bu işlemin ardından Alçıpan Ustası ekibimiz tüm alçıpan bölme duvarın hem daha sağlıklı hem daha düz ve boyaya uygun hale gelmesi için önce sıva alçı ustası tarafından sıva alçı çekilir bunun ardından ise saten alçı ustası alçıpan üzeri saten alçı işlemini gerçekleştirilmektedir.

Alçıpan Bölme Duvar Süsleme ve Boyama

Alçıpan Ustalarımız, Alçıpan Bölme Duvar kurulumu ve Alçıpan Bölme Duvar´ın file ve alçısının çekilmesi sonrası bu zeminde boyama öncesi gerekli yerlere elektirik tesisatı ve istenilen noktada Alçıpan Raf, Alçıpan Kitaplık, Alçıpan Ünite gibi düzenlemeler yapmaktadır.

***”Aladağ Yapı Dekorasyon Alçıpan Işıklandırmasını da Elektirik Tesisatı Ustası ve Alçıpan Ustalarımızca bu hizmetleri de sağlanmaktadır.”

Ardından İstenilen renk ve boya türüne uygun olarak Alçıpan Ustası´nın yanında Boyacı Ustalarımız istenilen yere Boya Badana işlemini gerçekleştirip bu alanda kusursuz bir görünümü sağlar.

Alçıpan Bölme Duvar Sistemi sadece Alçıpan Ustası´yla değil Alçıpan Montalama Ustası, Alçıpan Işıklandırma ve Elektrirk Tesisatı Ustası son olarak Boyacı Ustası ile sağlanmaktadır.