Alçıcı

Alçıcı

Günümüz binalarında kullanılmakta olan alçıpan bu bina ve konutlar için vazgeçilmez bir malzeme haline gelmiştir. Ayrıca gözenekli sayesinde ısı ve ses yalıtımına oldukça katkı sağlamaktadır bu sayede ekstradan yalıtım yaptırmanıza gerek kalmayacaktır. Piyasada alçıpan yaygın olmadan önce boya veya duvar kağıdı çalışmalarını yapabileceğimiz bir bina oluşturmak bir hayli zordu. Alçıpanlar piyasada yaygınlaştıktan sonra bu tarz bir sıkıntıya girilmeden projelerin altınan kolaylıkla kalkılmaktadır.

Alçıpan boyutları nasıl olmalıdır?

Alçıpanlar standart olarak 120cm – 250cm boyutlarında gelmektedir. Bunların yanı sıra standart boyutlar haricinde 3 metre boyutlarında da alçıpanlar bulunmaktadır. Projelerde kullanılması oldukça zor olduğundan ustalar tarafından pek tercih edilmemektedir. Bu büyük alçıpanları usta alçıpancı tarafından kullanması gerekmektedir. Büyük plakalı alçıpanlar taşıma esnasında kırılma veya yamulmaya meilidirler bu yüzden taşıma esnasında da bu büyük plakalara dikkat etmektedirler. Ayrıca ne kadar büyük plaka kullanırsanız yaptığınız tasarımlar o kadar sağlam olmaktadır. Ne kadar büyük plaka o kadar az bağlantı noktası demektir böylelikle büyük plakalar kullanılan tasarımlar standart boyutlarda kullanılan tasarımlara göre daha sağlam olmaktadırlar.

Alçıpanların montajları genel olarak yatay olarak yapılmaktadır ancak istenildiği zaman dikey  olarakta montajı yapılabilmektedir.

Standart kalınlıkları 12,5 mm olan alçıpanlar genellikle kaplama amacı ile kullanılmaktadır. Ayrıca yeni yapılan binalarda kullanılmamaktadır.

Alçıpan seçimlerinizi yaparken alçıcı ekibimizden destek almanızı tavsiye ederiz.  Alçıpan konusunda kendilerini geliştirmiş alçıcı ekibimiz siz değerli müşterilerimizin alçıpan yaptıracakları ortama keşif yaparak ortama uygun alçıpanı seçmektedirler.

alcici

 Müşteri odaklı alçıpan tasarımları

Müşteri odaklı olarak çalışan alçıcı ekibimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Alçıcı ekibimiz alçıpan konusunda her türlü hizmet için kedilerini geliştirmiştirler. Alçıcı ekibimizde alçıpan konusunda tecrübeli ustalar bulunmaktadır. Alçıcı ekibimiz ile birlikte İstanbul’un neresinde olursanız olun siz değerli müşterilerimize profesyonel ve uygun fiyatlı tasarımlar ile birlikte hizmet vermekteyiz.

 

Dilerseniz destek çalışanlarımız ile iletişime geçerek alçıcı ekibimizin karşılamış olduğu keşif hizmetinden yararlanabilirsiniz. Alçıcı ekibimizin karşılamış olduğu keşif işlemi sayesinde alçıpan tasarımları yaptırmak istediğiniz istediğiniz ortamlara uygun alçıpan malzemeleri kullanılarak yaptırmak istediğiniz tasarımların uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz.

Evinizin her köşesine uygun tasarımlar hazırlayarak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Ev ve ofislerinize uygun tasarımlar hakkında alçıcı ekibimiz destek hizmetide vermektedir verdikleri destek hizmeti sayesinde ev ve ofislerinize alçıpan tasarımları yaptırırken kuallanılacak maddenin ortama uygun madde olmasını tavsiye ederek yaptırdığınız tasarımlar uzun ömürlü olmaktadırlar

Alçıcı ekibimizin alçıpan tasarımlarınızda kullandıkları malzemeler kalite e sağlık açısından her hangi bir sorun çıkartacak malzemeler değillerdir. Alçıcı ekibimizin kullandığı malzemeler antibakteriyel olduklarından dolayı üzerlerinde bakteri oluşturmamaktadırlar.

 

Alçıpanları her türlü yüzeylerde kullanabilirsiniz. Çağımız teknolojisine göre yapılan bine ve yapıtlarda oda veya koridorların bölünmesinde kolaylık sağlamaktadır. Esnekliği ve hafifliği sayesinde deprem gibi doğal afetlerde yıkılması bir hayli zor olacaktır yıkılsa bile kalıcı bir zarar vermeyecektir. Ekstra olarak inşaat boru ve kablolarını gizlemekte’ de kullanılabilir. Alçıpanların gözenekli yapısı sayesinde ısı ve ses yalıtımana’ da büyük ölçüde katkı sağlamaktadır. Sadece evinizin iç bölgelerinde değil dış cephede kullanılabilir. Evinize ne tür alçıpanın kullanılacağını bilmiyorsanız ve tasarımlarınıza karar veremiyorsanız bizimle iletişime geçerek alçıcı ekibimizden profesyonelce destek alabilirsiniz.

 

Bulunduğumuz sektörün alçıcı ekibimize vermiş olduğu iyi kötü tecrübeler ile siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Alçıcı ekibimizin biriktirmiş olduğumuz bu tecrübeler ile siz değerli müşterilerimizin istedikleri alçıpan tasarımlarını alçıcı ekibimiz profesyonelce ve uygun fiyatlara sizlere sunmaktadırlar. Alçıcı ekibimiz ile birlikte İstanbul’ un tüm ilçelerine profesyonelce ve uygun fiyatlara hizmetler sunmaya devam etmekteyiz. Siz değerli müşterilerimiz destek ekibimiz ile birlikte iletişime geçtikten hemen sonra sizlere en yakın alçıcı ekibimizi yönlendirmekteyiz bu sayede siz değerli müşterilerimize oldukça hızlı çözümler sunmaktayız.

Profesyonel alçıcı ekibi ile iç açıcı tasarımlar

Ev veya ofislerinize tadilat yaptırmak veya alçıpan tasarımlarınızı yeniletmek isterseniz bizimle iletişime geçerek uygun fiyatlara bu hizmetleri alabilirsiniz. Yaptıracağınız tasarımları alçıpan konusunda uzman ve profesyonel kişilere yaptırmanızı tavsiye etmekteyiz. Piyasa fiyatlarının altında ve kalitesiz malzeme ile istediğiniz tasarımları yapmaktalar. Yaptıkları bu tasarımlardan birkaç ay geçtikten sonra yıpranmaya ve eskimeye başlamaktadır. Buda sizleri ekonomik açıdan tekrar sıkıntıya girmenizi sağlamaktadır. Böyle durumlarla karşılaşmamanız için usta seçimlerinize dikkat etmenizi tavsiye etmekteyiz.

Destek ekibimiz ile görüşmenizden sonra sizlere alçıcı ekibimizi yönlendirerek tasarımları yapacağınız yerlere uygun malzeme seçiminizi beraber yapmanızı sağlamaktayız. Bu işlem için ustalarımız hiçbir şekilde komisyon ücreti almamaktadır. Gönül rahatlığı ile bizimle iletişime geçerek bu hizmeti talep edebilirsiniz.

Alçıpan sektörü geliştiğinden dolayı alçıpan konusunda birçok tasarımlara rastlayabilirsiniz. Sizlerin tasarımları yaptırmak istediğiniz yerlere uygun malzemeli tasarımları sunmaktayız. Hazırlamış olduğumuz tasarımlara uygun olarak dilerseniz sizlerde aklınızdan geçen yenilikleri katarak göze hoş gelen tasarımları oluşturabilirsiniz.

Şirketimizde hizmet vermekte olan alçıcı ekibimiz ile birlikte siz değerli müşterilerimize çeşitli göze hoş gelen alçıpan tasarımları sunmaktayız. Sunduğumuz tasarımlar arasından tasarımları yaptıracağınız en uygun olanını seçip istediğiniz yere uygun fiyatlara yaptırabilirsiniz. Alçıcı ekibimiz ile evinizin her yerine göre tasarımları sizlere uygun fiyatlara sunmaktayız.

Alçıcı ekibimiz ile birlikte evlerinizin çeşitli bölgelerine ilginç tasarımlar sunmaktadırlar. İstanbul ve çevresinde nerede olursanız olun bizimle iletişime geçerek bu ilginç tasarım hizmetleri alabilirsiniz. Sizlerde alçıpan konusunda kendini geliştirmiş bir ekipten hizmet almak isterseniz bizimle iletişime geçerek detaylı bilgiyi alabilirsiniz.alcici

Profesyonel keşif hizmeti

Sizlerin alçıpan yaptıracağınız yerlere tasarımlara başlamadan önce alçıcı ekibimiz ile gelerek tasarım yapılacak yerin nasıl bir yer olduğu ve ölçüsü alınmaktadır. Bu sayede tasarımları yapılacak yere göre malzemeler kullanılarak uzun ömürlü olması sağlanmaktadır ayrıca ölçüsü alınan yere yetecek kadar malzeme alınacağı için fazladan malzeme alımından kaçınılarak sizleri ekonomik açıdan sıkıntıya sokmayarak tasarımların altından kalkmaktayız.

Sizlere vermiş olduğumuz keşif işlemi tamamen ücretsizdir. Bu hizmetin ücretli olmamasının sebebi siz değerli müşterilerimizi ekonomik açıdan sıkıntıya sokmamak için ekibimiz tarafından karşılanmaktadır.

Alçıpan ile ilgili her türlü hizmeti firmamızdaki çalışan tecrübeli ustalar tarafından uygun fiyatlara alabilirsiniz. İstediğiniz tasarımları kurallara göre hazırladığımızdan dolayı daha sonradan bir sorun ile karşılaşmamaktasınız.

Kaliteli işçilik ile birlikte siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktayız. Alçıppan konusundaki herşeyi tecrübeli ekibimize uygun fiyatlara yaptırmak isterseniz bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamız istanbulun bütün ilçelerinde hizmet vermektedir. Sizlerde profesyonel hizmetleri uygun fiyatlara almak isterseniz vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Alçıcı ekibimizin kuruluş amacı sizlerin alçıpan konusunda  her türlü eksiklerini gidermektir. Alçıcı ekibimizi istediğiniz zaman gönül rahatlığınız ile evlerinize davet edebilirsiniz. Sizlerde böylesine alanında tecrübeli bir ekipten alçıpan konusunda profesyonel hizmetler alamk isterseniz destek ekibimiz ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimiz ile çalışmak bizlere onur vermektedir.