Alçıpancı

Alçıpancı

Aladağ yapı olarak alçıpancı ekibimiz ile birlikte siz değerli müşterilerimize her türlü alçıpan hizmetni yılların bize verdiği tecrübe ile sizlere sunmaktayız. Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerde uzun ömürlü ve garantili hizmetler vermekteyiz.

Kaliteli ve temiz işler sunmayı kendilerine ilke edinmiş alçıpancı ekibimiz alçıpan konusunda her türlü hizmeti siz değerli müşterilerimize vermek için kurulmuş alanında tecrübeli ve profesyonel hizmetler vermek için kurulmuş bir ekiptir. Ekibimizde alçıpancılık tecrübesini geliştirmiş ustalarımız bulunmaktadır. Ekibimiz ile İstanbul’un ilçe ve semtlerinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Alçıpancı ekibimiz ücretsiz bir şekilde keşif hizmeti de vermektedir. Yapılan keşiflerde tecrübeli alçıpancı ekibimiz tarafından verilen üzretsiz keşif sayesinde evinize ve işyerizinize yaptırmak istediğiniz karar veremediğiniz zaman usta akibimiz siz değerli müşterilerimize yardımcı olarak bu tasarımlarda kolaylıkla karar vermenizi sağlamaktır.

Verdiğimiz başka hizmetler ise şunlardır: Duvar Çıta ustası, Alçıpan ustası, Alçıpan yapanlar, Alçıcı, Alçı boyacı, Alçı boyacı, Badana boya, Boyacı, Boya ustası, Çıtacı, Duvar çıta ustası, Poliüretan çıta, Dekorasyon, Dekorasyoncu, Tadilat, Tadilatçı, Anahtar teslimi iş, Anahtar teslimi ev hizmetleride verilmektedir.

 

Her türlü ev ve ofis tasarım ve tadilatı değişiklikleri için ekibimiz tarafından ücretsiz danışmanlık hizmeti verilmektedir.Farklı farklı sektörlerde ve branşlarda da tecrübesi olan alçıpancı ekibimiz ile alçıpan ile ilgili tüm işleriniz itina ile yapılmaktadır.

Tasarımlarınız da kullanılan malzemeler kaliteli ve sağlıklı malzemelerdir. Ayrıca kullandığımız malzemeler silinebilir ve hiyeniktir böyle olması sayesinde yapılan tasarımların uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır.

 

Alçıpan’ı hangi amaçlarla kullanabiliriz?

Alçıpan neredeyse tüm yüzeylerde kullanılabilen biz levhadır. Bugünün teknolojisine uygun yapılan binalardaki büyük odaların estetik bir şekilde bölünmesini sağlayıp yeni bir kullanım bölgesi oluşturulmaktadır. Ayrıca tavanlarda bulunan inşaat borularını ve kablolarını gizlemekte kullanılmaktadır. Kullanılan malzemelerin antibakteriyel olduğu için bakteri üretmemektedir ve sağlığa bir zararı yoktur. Ayrıca ısı ve ses yalıtımına da yardımcı olmaktadır. Sadece oda ve koridorlarda değil bolkon gibi dış cephe çalışmalarında da kullanılabilmektedir. Sulu ve nemli ortamlara özel olarak yeşil alçıpan denen alçıpan türü kullanılmaktadır.

 

Alçıpan tasarımlarınız güvenilir ellerde.

Yılların alçıpancı ekibimize verdiği tecrübeler ile ev dekorasyonu ile ilgili bütün işlerinizi profesyonellikle yapmaktayız. İstanbul’ un ilçelerinde alçıpancı ekibimiz ile siz değeli müşterilerimize profesyonel hizmetler sunmaya devam etmekteyiz. Alçıpancı ekibimiz siz değerli müşterilerimize hızlı ve kaliteli çözümler sunabilmek için kurulmuştur. Destek ekibimiz ile iletişime geçtikten sonra sizlere en yakın alçıpancı ekibimizi yönlendirmekteyiz. İstanbulda bulunan alçıpan firmaları arasında en uygun fiyata hizmet vermekteyiz.

İstanbul’da daha alçıpan sektörü için

Ev veya ofisinize tadilat yapılacaksa alçıpancı ekibine ihtiyacınız vardır demektir.  Her sektörde olduğu gibi alçıpan sektöründe de usta ekiplerin iyisi kötüsü bulunmaktadır. Kalitesi işçilik ve malzeme ile birlikte piyasa fiyatlarının çok altında fiyatlar vermektedirler. Bu yüzden birçok insanı mağdur etmektedirler. Bu tarz ustaların oluşmasını engellemek için alçıpan ile ilgili hizmet alan kişilerin elindedir. Siz değerli müşterilerimiz işlerini profesyonel ustalar tarafından hizmet alırsanız eğer bu tarz kişilerin oluşmasını engelleyebiliriz.

Siz değerli müşterilerimiz destek ekibimiz ile görüştükten sonra sizlere en yakın alçıpancı ekibimizi yönlendirerek dilerseniz ustalarımızdan hizmet alabilirsiniz dilersenizde almayabilirsiniz çünkü ekibimiz hiç bir şekilde komisyon almamaktadır.

 

alcici

Alçıpancı ekibmiz oda ve koridorlarda neden alçıpan kullanılmaktadır?

  • Alçıpanların ph değeri düşük olduğu için antibakteriyel olmaktadır.
  • Yangın tehlikesi olan yerlerde daha çok terci edilmesinin sebebi yangına daha çok dayanabilmesidir.
  • Esnek bir yapıya sahip olduklarından depremlerde büyük ölçüde esneme göstererek sizlere kalıcı hasar vermemektedirler.
  • Isı ve ses konusunda yalıtıma yardımcı olduğu için de tercih edilmektedir.
  • Su ve nem oranı yüksek olan binalarda alçıpan kullanıldığı ortamın su ve nem oranını ayarlamaktadır. Nem oranı yüksek olan yerlerde alçıpancı ekibimizin önerisi alçıpan kullanılmasıdır.
  • Tasrımlarınızı yapan alçıpancı ekibimiz yapılan yerlere özel ince bir katman çekerek görüntü kirliliğini önlemektedirler.
  • Sökülüp takılmasının kolay olmasından dolayı tercih edilmektedir.

 

Gelişen teknoloji tasarımlarına uygun alçıpanlar

İnşaat sektörünün gelişmesiyle birlikte alçıpan sektörründe bir çok tasarım ve içerik görebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin ev ve iş yerlerinize göre tasarımları profesyonel bir şekilde sizlere sunmaktayız. Siz değerli müşterileerimiz dilerseniz tablo, resim veya renkli led lambaları ile süsleyerek iç açıcı bir tasarım hazılayabilirsiniz.

Firmamızda çalışan ekiplerimiz tarafınca siz değerli müşterilerimize farklı farklı iç açıcı ve hoş tasarımlar sunmaktayız, siz değerli müşterilerimiz dilerseniz bu profesyonel tasarımlar arasından tasarımları yapacağınız yerlere uygun olanını seçebilirsiniz. Bu sayede sizlere uygun tasarımları çok uygun fiyatlara elde etmiş olabilirsiniz. Firmamız siz değerli müşterilerimize bir çok alçıpan tasarımları sunmaktadır, sizlerin istediği tasarımların arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Bu sayede istediğiniz her tasarımı ucuz bir fiyata elde etmiş olacaksınız.

alcipanci

Alçıpancı ekibimizin alçıpan tasarımı yaptığı yerler; tv yerleri, akvaryum yerleri, kitaplıklar ve duvar bölmeleridir. İstanbul’un ilçelerinden hangisinde olursanız olun alçıpancı ekibimizin alçıpan konusu hakkında siz değerli müşterilerimize her türlü hizmeti profesyonel bir şekilde vermektedirler. Siz değerli müşterilerimiz’ de böylesine tecrübeli bir ekipten hizmet almak isterseniz hemen destek ekibimiz ile iletişime geçerek uygun fiyatlı hizmetten kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

Siz değerli müşterilerimize uygun hazırladığımız tasarımları yapmaya başlamadan önce alçıpancı ekibimiz gelip alçıpan’ ın yerlere keşif yapılmaktadır. Bu keşifi yapmamızın sebebi siz değerli müşterimizin seçmiş olduğu tasarımların yapılacağı yerlerden ölçü alınıp bu sayede malzeme israfından kaçılarak siz değerli müşterilerimizi ekonomik açıdan sıkıntıya sokmadan istediğiniz tasarımların altından profesyonel bir şekilde kalkmaktır.

Tecrübeli alçıpancı ekibimiz

Alçıpancı  ekibimiz tarafından yapılan bu keşif işlemi tamamen firmamız tarafından karşılanmaktadır. Alçıpan ustası ekibimizin keşif işlemi tamamen ücretsizdir. Bu hizmetin firmamız tarafından karşılanmasının sebebi ücretli olduğu zaman keşif hizmeti aldığınız firma ile zorunlu olarak çalışmak gerektiğinizi düşünebilirsiniz. Bu durumda siz değerli müşterilerimizin karşısına olumsuz sorunlar çıkarabilecektir.

Alçıpan ile ilgili tüm işleriniz  firmamız tarafından uygun fiyatlara profesyonel bir şekilde yapılıp sizlere sunmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin seçmiş olduğu tasarımları hazırlarken kurallara uygun bir şekilde hazırlayıp sizlere sunuyoruz bu sayede tasarımlar bittikten sonra hiçbir sıkıntı çıkarmamaktadır.

Kaliteli ve profesyonelce işçiliği benimsemiş olan alçıpan ustası ekibimiz, tüm alçıpan ile ilgili işlerinizi yaptırabileceğiniz güvenilir ve tecrübeli bir kadrodur. Alçıpan ustası ekibimizin kadrosunda alçıpancılık işini benimseyen ve tecrübeli elemanlar bulunmaktadır, İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet veren bir ekibe sahiptir.

Siz değerli müşterilerimizin bize ulaştığınız andan itibaren size en yakın olan alçıpan ustası ekibimizi sizlere yönlendirmekteyiz. Yani bizden alacağınız hizmeti size nasıl sunacağımızı Aladağ yapı Firması aracılığıyla ustalarımızdan dinleyebilir ve son kararı yine siz değerli müşterilerimiz verebilirsiniz. Şeffaf hizmet aracılığı ile sizlere daha samimi hizmet verebilmeyi amaçladık.

 

Firmamızın kuruluş amacı siz değerli müşterilerimizin İstanbul’ da alçıpançı ustası ile ilgili eksiklerinizi gidermektir. Gönül rahatlığı ile alçıpancı ekibimize evinizi teslim ederek gönül rahatlığı ile istediğiniz tasarımları görebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimiz de bu tarz profesyonel bir ekipten alçıpan konusunda her türlü hizmeti alabilmek için sizleri 7/24 telefonun diğer ucunda güler yüzlülük ile sizleri karşılayan destek ekibimiz ile görüşerek alçıpancı ustası ekibimizde profesyonel bir şekilde hizmet alabilirsiniz.