Başakşehir Yapı Dekorasyon geçen zaman içinde yenilikleri takip ederek büyümüş ve bulunduğu sektörde öncü olmuştur. Bugün ise yeni yerinde hizmetlerini sürdürmektedir.

başakşehir istanbulda muhafazakar kesimlere uygun harem seyranlık projelerle karşınızdayız siz bize gelin biz yepyeni modern tasarımlar sunalım

Alçıpan, Asma Tavan, Metal Asma Tavan, Taşyünü Tavan, Bölme Duvar, Sıtronpiyer, Kartonpiyer, Dış Cephe Kaplama, İzalasyon, Komple Tadilat alanlarında faaliyet gösteren Başakşehir Yapı Dekorasyon aynı zamanda bölge bayilikleriyle malzeme satışı ve uygulaması yapmaktadır. Bizler sizi daha memnun, mutlu olmanız için çaba sarf etmekten asla geri kalmadık dekorasyon adına her nevi işlere vakıfız.

 

Başakşehir Yapı Dekorasyon, müşteri memnuniyetinin yanında işçilik kalitesini ön plana çıkararak edindiği tecrübe ile güvenilir ve kalıcı hizmetler vermeye devam edecektir...

Başakşehir Yapı Dekorasyon uzman kadrosu ve eğitimli yöneticileriyle sizlere en iyi hizmeti vermek için sizi bizimle çalışmaya davet ediyoruz..


Teknik ve estetik için doğru tasarımı arıyorsanız çözümünüz Aladağ Yapı Dekorasyon olacaktır