Aladağ Yapı Dekorasyon

Arnavutköy Komple Tadilat 0536 254 33 89

İstanbul´da değişen mimariye uyum sağlayan, modern yapılar yapan, tadilat alanında sektörün öncü firmalarından olan bizler İstanbul´un her alanında yaptığımız çalışmalar, özelde ise  Arnavutköy bölgesinde yaptığımız kaliteli çalışmalarla hizmetinizdeyiz.

İç Tadilat
Aladağ Yapı Dekorasyon İç Tadilat

Bizimle 0536 254 33 89  numaralarından iletişime geçin veya tıklayınız

Neden Tadilat

Son 15 yılın deneyimiyle belirtmeliyiz ki; tarzıyla, havasıyla, görünümüyle, dekoruyla, rengiyle…her şeyiyle bir evin, iç dekorasyonu sürekli değişiyor. Tıpkı toplumdaki veya moda da ki değişim gibi ev dekorasyonu da değişim içerisinde. Modaya uyum sağlamaya çalışırken ev dekorasyonunuz aynı mı kalacak? Tabi ki hayır. Bu noktada sizlere çok samimi, temiz ve kısa sürecek bir hizmetle evinizi yenilemeyi öneriyoruz.

Nasıl Yapsam?

Sanırım Topluca bir tadilata karar verdiniz  Öncelikle eşinizi ikna edin :)) Bazen eşler arasında ki anlaşmazlık keşif yapmak için gelen ustamızın, ‘Siz isterseniz düşünün bizler sonra tekrar gelelim’ demesine sebebiyet verebiliyor. Bu noktada Lütfen kesin bir karar verin.

Kafanızda mutfak dolabı, banyo fayansları, tavanda ki çatlak, salon kapısında ki yıpranmışlık, labirent parkenin kalkmış olması, çoçuk odasının yeni boya rengi…bu noktada bizler hemen hemen yenilenmesini istediğiniz tüm noktalara yeni alternatiflerinin gösteren birbirinden farklı kataloglarla sizlere yardımcı oluyoruz.

Aladağ Yapı Dekorasyon

Fiyatı Sorunsalı?

Keşif için gelen ustamızın kararlaştırılan tüm alternatiflerin ortalama fiyatları ve sonrasında yapılan detaylıca bir hesaplamayla gün içerisinde size dönüş yapılır.

Diğer Hizmetler

Aladağ Yapı Dekorasyon olarak, tadilat alanında birçok çalışma yapmakta olup genel bir kategorize yaparsak;

Bölme Duvar, Ofis Bölmeleri, Salon Bölmesi, Mekanda Yeni Ofis. Metal Tavan, Tavan Boyama, İşyeri Tavan, İşyeri Metal Tavan, Banyo Tavan, Mutfak Tavan. İşyeri, Eğitim Kurumu, Kamu Kurumları, Villla, Apartman, Daire, Salon, Cafe vb. Mekan Alçıpanları. Duvar Giydirme, Duvar Alçı Saten, Sıva Alçı, Boya Badana, Stronpiyer, Kartonpiyer yapımı. Komple Tadilat, İç ve Dış Boyama, Mekan Komple Tadilat, Zemin düzenlemesi, Zemin Parke, Zemin Seramik, Pencere ve Kapı Değişimi, Elektrik Tesisatı, Su ve Kombi Tesisatı, Duvar Çıta Ustası, Alçıpan Ustası, Yağlı Boya Ustası, Taş Duvar, Klima Bağlama…Gibi birçok alanda çalışmaktayız. Komple Tadilat

Diğer Hizmet Bölgelerimiz

Arnavutköy

Ataşehir 

Avcılar

Bağcılar 

Bakırköy

Başakşehir

Bakırköy

Bayrampaşa

Beşiktaş

Beykoz

Beylikdüzü

Beyoğlu

Büyükçekmece

Çatalca

Esenler 

Esenyurt

Eyüp

Fatih

Gaziosmanpaşa

Göktürk

Güngören

Kadıköy

Kağıthane

Kartal

Küçükcekmece

Maltepe

Pendik

Sancaktepe

Sarıyer

Şile

Şişli

Silivri

Sultanbeyli

Sultangazi

Tuzla

Ümraniye

Üsküdar

Zeytinburnu

Bölgelerinde sürekli olarak hizmet vermekteyiz.