Avcılar Alçıpan Ustası 0536 254 33 89

İstanbul´da değişen mimariye uyum sağlayan, modern yapılar yapan, tadilat alanında sektörün öncü firmalarından olan bizler İstanbul´un her alanında yaptığımız çalışmalar, özelde ise  Bakırköy bölgesinde yaptığımız kaliteli çalışmalarla hizmetinizdeyiz.

Bizimle 0536 254 33 89 numaralarından iletişime geçin veya tıklayınız

Neden Tadilat

Son 15 yılın deneyimiyle belirtmeliyiz ki; tarzıyla, havasıyla, görünümüyle, dekoruyla, rengiyle…her şeyiyle bir evin, iç dekorasyonu sürekli değişiyor. Tıpkı toplumdaki veya moda da ki değişim gibi ev dekorasyonu da değişim içerisinde. Modaya uyum sağlamaya çalışırken ev dekorasyonunuz aynı mı kalacak? Tabi ki hayır. Bu noktada sizlere çok samimi, temiz ve kısa sürecek bir hizmetle evinizi yenilemeyi öneriyoruz.

Aladağ Yapı Dekorasyon ile Alçıpan

Aladağ Yapı Dekorasyon Alçıpan alanında uzmanlaşmış ekibiyle sizlerin ev veya iş yerinizde komple tadilatla birlikte alçıpan yapımı veya değişimi yapmaktadır. Alçıpan asma tavan, alçıpan bölme duvar, alçıpan gergi tavan ve alçıpan tv ünitesi ve raf yapımını yapmaktadır. Alçıpanların sistematik bir şekilde kurulumu sonrası alçıpanlara file ve alçı yapılıp üst zeminine zımpara yapılmaktadır. İsteğe bağlı olarak spot ışıklandırma yapılıp son aşamada istenen renk seçimine uygun olarak boya işlemi yapılmaktadır.

Aladağ Yapı Dekorasyon
Aladağ Yapı Dekorasyon

Nasıl Yapsam?

Sanırım Topluca bir tadilata karar verdiniz. Öncelikle eşinizi ikna edin :)) Bazen eşler arasında ki anlaşmazlık keşif yapmak için gelen ustamızın, ‘Siz isterseniz düşünün bizler sonra tekrar gelelim’ demesine sebebiyet verebiliyor. Bu noktada Lütfen kesin bir karar verin.

Kafanızda mutfak dolabı, banyo fayansları, tavanda ki çatlak, salon kapısında ki yıpranmışlık, labirent parkenin kalkmış olması, çoçuk odasının yeni boya rengi…bu noktada bizler hemen hemen yenilenmesini istediğiniz tüm noktalara yeni alternatiflerinin gösteren birbirinden farklı kataloglarla sizlere yardımcı oluyoruz.

Fiyatı Sorunsalı?

Keşif için gelen ustamızın kararlaştırılan tüm alternatiflerin ortalama fiyatları ve sonrasında yapılan detaylıca bir hesaplamayla gün içerisinde size dönüş yapılır.

Diğer Hizmetler

Beylikdüzü Boyacınız olarak, tadilat alanında hemen hemen her alanında çalışmalar yapmakta olup genel bir kategorize yaparsak;

Duvar Çıta Ustası, Alçıpan Ustası, Yağlı Boya Ustası…vs Tüm Hizmetler

Bölme Duvar, Ofis Bölmeleri, Salon Bölmesi, Mekanda Yeni Ofis. Metal Tavan, Tavan Boyama, İşyeri Tavan, İşyeri Metal Tavan, Banyo Tavan, Mutfak Tavan. İşyeri, Eğitim Kurumu, Kamu Kurumları, Villla, Apartman, Daire, Salon, Cafe vb. Mekan Alçıpanları. Duvar Giydirme, Duvar Alçı Saten, Sıva Alçı, Boya Badana, Stronpiyer, Kartonpiyer yapımı. Komple Tadilat, İç ve Dış Boyama, Mekan Komple Tadilat, Zemin düzenlemesi, Zemin Parke, Zemin Seramik, Pencere ve Kapı Değişimi, Elektrik Tesisatı, Su ve Kombi Tesisatı, Taş Duvar, Klima Bağlama…Gibi birçok alanda çalışmaktayız.

 

Diğer Hizmet Bölgelerimiz

Arnavutköy Ataşehir  Avcılar Bağcılar  Bakırköy Başakşehir Bakırköy Bayrampaşa Beşiktaş Beykoz Beylikdüzü Beyoğlu Büyükçekmece Çatalca Esenler  Esenyurt Eyüp Fatih Gaziosmanpaşa Göktürk Güngören Kadıköy Kağıthane Kartal Küçükcekmece Maltepe Pendik Sancaktepe Sarıyer Şile Şişli Silivri Sultanbeyli Sultangazi Tuzla Ümraniye Üsküdar Zeytinburnu

You need to add a widget, row, or prebuilt layout before you’ll see anything here. 🙂